Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
прекъсвана на фужан
#1
проблемът който не мога да реша е че на всеки час някои път и по малко време ми прекъсва като и някога се рефрешва само но в повечето случаи трабва аз да стартирам добавката на какво може да се дължи
Отговори
#2
(04-12-2022, 23:13)urban написа: проблемът който не мога да реша е че на всеки час някои път и по малко време ми прекъсва като и някога се рефрешва само но в повечето случаи трабва аз да стартирам добавката на какво може да се дължи

Много е писано по темата във форума. Понеже не мисля да търся къде е писано, можете да ползвате търсачката на форума или да намерите темата за добавката и да прочетете там разните решения, които са в настройките на самата добавка.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
(04-12-2022, 23:13)urban написа: проблемът който не мога да реша е че на всеки час някои път и по малко време ми прекъсва като и някога се рефрешва само но в повечето случаи трабва аз да стартирам добавката на какво може да се дължи

опитвал съм какво ли не с добавката и не успявам да реша проблема и го прави на всички остройства с win7/10
Отговори
#4
(05-12-2022, 00:12)urban написа:
(04-12-2022, 23:13)urban написа: проблемът който не мога да реша е че на всеки час някои път и по малко време ми прекъсва като и някога се рефрешва само но в повечето случаи трабва аз да стартирам добавката на какво може да се дължи

опитвал съм какво ли не с добавката и не успявам да реша проблема и го прави на всички остройства с win7/10
По принцип всеки провайдър задава"живот" на листите си, прави се за да може ако случайно оставите устройство да работи без надзор, то да спре след определено време за да не трупа трафик.
Отговори


Отваряне на: