Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Видео добавка: BTV+
#51
Имам проблем със секцийте "Предавания" и "Сериали", не мога да вляза в тях от 3 - 4 дена! Някой да има такъв проблем ?
Отговори
#52
И при мене от три дена не върви нищо, много лошо за съжаление.
Отговори
#53
(06-02-2021, 01:34)perhidrol написа: Имам проблем със секцийте "Предавания" и "Сериали", не мога да вляза в тях от 3 - 4 дена! Някой да има такъв проблем ?

Да, и при мене е същото от 2-3 дена, откакто дойде Kodi 19...
Отговори
#54
За всички, които имат проблем с влизането в предавания и сериали - отивате на търсачката и пишете заглавието, което ви интересува. Мислех, че проблема е само в чужбина, но след като се оплакват повече хора, може би е и в България. И не, не съм с Коди 19, така че проблема е от сайта на БТВ предполагам.
Отговори
#55
И при мен работи само от търсачката.
Отговори
#56
Пичове, има ли я някъде тая добавка за коди 19? Беше ми ценна с това да гледам новините на запис...
Linux is the Kernel. The whole system is GNU/Linux.....
Отговори
#57
При мен BTV Plus не ще да отвори папката с предавания с Коди 18.6 съм.Сериали ,новини спорт всичко върви без BTV онлайн и предавания.Нещо бъркам в настройките ли или добавката има нужда от ъпдейт.Пробвах с Коди 19.2 там изобщо BTV plus не иска да се инсталира.Изписва ми изискване за  xbmc.python 3.0.0 не може да бъде удовлетворено.
Отговори
#58
Има ли някакво развитие с добавката за KODI 19 ?
Отговори
#59
В помощ на harry_gg и поради увеличеният интерес, пренаправих добавката bTV Plus за Коди 19. Може да я изтеглите от ТУК. Умишлено не ползвах неговата основа, за да бъде възможно и двете да бъдат инсталирани едновременно, ако някой поиска.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#60
Пак добре, че сте я пренаписал, но явно проблема идва от сайта на БТВ.
Добавката вече не изисква регистрация и не е нужно да се логвате. Обаче работи само секция на живо и то от България само и секция предавания. Новини, Спорт и Времето не работят. Няма търсачка също.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 188 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,446 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Добавка за БНТ Bat Vani 6 7,440 01-08-2020, 09:16
Последна публикация: Bat Vani
  Добавка за субтитри от subssab/subsunacs Majide 217 289,259 18-01-2020, 19:43
Последна публикация: martinstz
  Видео добавка: Шоуто на Слави harry_gg 5 10,662 25-11-2019, 23:46
Последна публикация: cosera

Отваряне на: