Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем на Bulssatcom Fusion
#11
Качих добавката от репото на Мартин и всичко се инсталира само където не се визуализира в никое от менютата освен в Добавки /Програми/, но без да може да се стартира. Логва си всички програми и дотам. Може ли това да се дължи на две неща:
1.Версията на Коди, моята е 18.9
2.Имам инсталиран Балкан грийн добавка с ПВР и оттам тя да пречи на Булсата?
Ако ли не от тия неща просто не виждам къде е проблемът.
Отговори
#12
(29-11-2021, 22:07)ROBERT написа: Качих добавката от репото на Мартин и всичко се инсталира само където не се визуализира в никое от менютата освен в Добавки /Програми/, но без да може да се стартира. Логва си всички програми и дотам. Може ли това да се дължи на две неща:
1.Версията на Коди, моята е 18.9
2.Имам инсталиран Балкан грийн добавка с ПВР и оттам тя да пречи на Булсата?
Ако ли не от тия неща просто не виждам къде е проблемът.

Балкан Грийн омазва доста неща , отделно, че и двете добавки работят със PVR клиенти /макар и различни/ 
Можеш да си отговориш на въпроса като инсталираш на чисто Булсатком добавката .
Предполагам знаеш, че на PVR клиента трябва да му зададеш пътя от къде да зареди m3u плейлистата с каналите, както и файла със справочника ?
Ако нещо не ти е ясно, ТУК  Марто е обяснил за всяка една от добавките .........
Отговори
#13
Преинсталих Коди с последната версия 19.3 след което инсталирах Fusion от добавката на Мартин. Когато тръгнах да инсталирам ПВР и по-конкретно пътя му не ми намира последния файл с плейлиста. Имам редовен абонамент за Булсат.
Според вас къде може да греша?
Отговори
#14
(30-11-2021, 12:00)ROBERT написа: Преинсталих Коди с последната версия 19.3 след което инсталирах Fusion от добавката на Мартин. Когато тръгнах да инсталирам ПВР и по-конкретно пътя му не ми намира последния файл с плейлиста. Имам редовен абонамент за Булсат.
Според вас къде може да греша?

Тази стъпка изпълнили я? 
Отивате в Система->Настройки->Изглед(Appearance)->Списък Файлове (File lists)-> Отметка на - Покажи скрити файлове и папки (Show hidden files and directories)
Отговори
#15
Да, изпълних я и въпреки това не стигам до последната стъпка с плейлиста на ПВР.
Отговори
#16
(30-11-2021, 13:31)ROBERT написа: Да, изпълних я и въпреки това не стигам до последната стъпка с плейлиста на ПВР.

Как по-точно не стигате до последната стъпка? Като отидете в папките и не виждате файловете ли или нещо друго? Устройството, на което се пробвате, с каква ОС е? Ако е Андроид, коя версия е? Дайте малко повече подробности!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#17
Устройството е с Андроид 9 PKQ на телефон Шаоми. Като отида в папките виждам файловете, но като тръгна по указването на пътя стигам до dat и после не ми отваря последния файл bulsat m3u, просто липсва такъв в папката dat.
Отговори
#18
При стартиране на добавката изписва ли, че генерира файла (горе в десния ъгъл трябва да покаже, че се е логнала и почва да изброява каналите, за които генерира плейлист)? В добавката може да се укаже и друг път, където да ги генерира. Може да пробваш и тази опция и после да потърсиш файловете в новия път.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#19
Ами не, започва за кратко без да изброява каналите е веднага ми излиза съобщение - Module import. Явно е нещо в самия ПВР при мен излиза версията 19.0.2 от nightik and Ross Nisholson.
Отговори
#20
(30-11-2021, 17:09)ROBERT написа: Ами не, започва за кратко без да изброява каналите е веднага ми излиза съобщение - Module import. Явно е нещо в самия ПВР при мен излиза версията  19.0.2 от nightik and Ross Nisholson.

Тази грешка няма общо с ПВР-а, а си е от добавката за Булсат. Да не би паролата ти за акаунта да е дълга? Добавката не може да работи с дълги пароли. Ако е дълга я смени с по-къса и пробвай пак.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 891 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,625 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: