Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova Play
#31
Венци, ще трябва да ми изпратиш log файла на Коди за да проверя. Друг за момента не е докладвал за такива проблеми и вероятно е частен случай в конфигурацията на твоя лаптоп. Тествах v0.3.3 на няколко различни устройства и винаги зареждат избраното заглавие без проблеми.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#32
Защо не се вгради библиотеката в 1.6 и да върви на всички,като има 2-а линка за сваляне.
Нещата с КОДИ сериозно загиват.Почти няма читав плъгин да работи на филми,ако има иска паир.
Мисля,че не е трудно да се отдели в репото КОДИ 17 и 16
Аз имам Т95 и няма да му тръгне КОДИ 17.
Много хора четат този форум и имат нужда от помощ ! Разбрахме че Булсат на 17 засича затова много останаха на 16.1 Вие господа като,най-добрите програмисти,ние по-неуките ще се радваме да намерим готови приложения.
Лесните за вас неща са за нас като ядрен ряктор на АЕЦ Козлодуй ! Ако си имате на представа за термоядрена централа ?
Отговори
#33
Да, всъщност разбирам малко и от термоядрен синтез. Интересно откъде познахте  Angel

Както и сам казахте "...да се отдели в репото КОДИ 17 и 16..." - точно така е и на практика. В официалното хранилище на Коди (стопанисвано от Team XBMC), има отделни секции за различните мажорни версии 15.X, 16.X, 17.X,... В хранилището откъдето се разпространява официално NOVA PLAY добавката за Коди - SuperRepo също има отделни секции за различните Коди версии. Предполагам, че сте потребител на някое друго миниатюрно хранилище, откъдето можете да инсталирате само последната версия на приставката, само за последната стабилна версия на Коди. Този път аз познах! Съветвам ви да използвате линка за ръчно изтегляне и инсталиране от ZIP файл, който съм поставил в края на първи пост в съответните теми на моите проекти. Ако все пак държите всичко да е автоматизирано и да разчитате на хранилище с автоъпдейти, предлагам да се преорентирате към SuperRepo (името му не е случайно).

П.С: Лично аз не стопанисвам свое хранилище, защото съм противник на фрагментацията и симпатизирам на централизацията и "ако няма рима, лайкни ма."
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#34
Благодаря ти за всичко което правиш.Благодаря и за отговора.Сега си правя 16.1  портабле исках да тръгне "Нова".
Пак не се получи.Благодарение на вас има много хубави добавки за което сме много благодарни.
Портабле версията си е направих с: ...ехе. -р И сега може да си разнасям флашката с КОДИ 16.1.
Отговори
#35
Това за portable версия е много хитро. Както казвате може да се разнася насам-натам при различни хора за зарибяване с Коди Big Grin  Мисля, че ми се въртеше някъде една виртуалка с windows. Ще инсталирам и аз в нея Kodi 16.1 и ще опитам да тунинговам Nova Play добавката да работи с тази по-стара версия (по-назад в темата вече са дискутирани проблема и решението ако не ви се чака). Като приключа, ще ви изпратя тунингованата версия на добавката.
П.С: До края на месеца очаквайте да завърша и публикувам следващия ми проект Cool
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#36
Аз съм  готов да пусна портабле версия.Тя има нужда от малко настройки.Потребител,парола и ЕПГ.. Аз съм готов с разрешението на Majide и другите админи да пусна портабле версия с работещ "Булсат",но без "Нова" и включени добавки от бг репо и субтитри.
Не се нуждае от инсталация! Всичко друго без "НОВА Плей" работи !
Отговори
#37
Имам проблем с Nova Play конкретно при Wetek Play 2, който е с негово си Kodi 16.1
При други устройства мисля, че няма проблем.
Инсталирам добавката и когата я отворя ми дава грешка.
Ето и LOG-a , ако може да се види в него какъв е проблемът.
https://pastebin.com/Phvp6yN0
Отговори
#38
В лога ти няма никаква видима грешка свързана с Nova Play. Единствено с "колибата kodi1mod".

П.С: Вероятно (мога само да гадая по кристалната ми топка) изпитваш проблем с некоректна поддръжка на защитени връзки
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#39
Здравейте!
Имам проблем с NOVA PLAY на андройд бокс к1.
При стартиране дава грешка и спира.
Проблема се появи след фабрични настройки явно сваля по-нова версия от суперрепо и от бг адонс.
В момента ползвам 14.1 обнових до 16.1 и същата работа.
Моля за добавката нова плей за коди 14.1 helix.
17.1 не се поддържа за моето устройство Sad
Изчетох цялата тема и такова чудо разделено по-категории не намирам от където да си изтегля каквото версията която ми трябва затова и досаждам тук ,а не от мързел както някой сигурно ще ме укори.
Отговори
#40
Виж тук:
https://kodibg.org/forum/thread-525.html
Не знам дали ще стане на андроид, но може да опиташ.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Video CodeHealth Play Majide 0 273 25-12-2023, 01:08
Последна публикация: Majide
  BNT Play zypy 6 5,158 29-12-2022, 15:05
Последна публикация: xpact
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,347 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Видео добавка: Gong Play harry_gg 0 6,656 22-10-2015, 18:00
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: