Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova Play
Здравейте, имам проблем с игри на волята, на сайта ги има, липсват в добавката и като риалити, и в търсачката

Редакция:
Всъщност сега видях че в добавката последните предавания са от 02.09.2020 и няма след тази Тата. Старите си работят...
Отговори
(10-09-2020, 17:58)gaffer написа: Здравейте, имам проблем с ... на сайта ги има, липсват в добавката ... в добавката последните предавания са от 02.09.2020 и няма след тази Дата. Старите си работят...
 Правилно сте забелязали. От новата монополистична компания тихомълком са превключили към друг Back-End. Досега използваха NeuLion на Akamai, а сега са се свързали с изолирбанд към мрежата на FITE TV. Чакайте ъпдейт на addon-a, а до тогава новите предавания гледайте през браузър или в официалните app-ове на Нова ТВ. Ще пиша, когато съм готов.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
"Нова"та версия 0.18.5.1 на Nova Play addon е готова.

Приставката е пренаписана изцяло и предлага това, което е налично и в сайта на услугата. За момента търсачката не работи и ще бъде поправена в бъдещ ъпдейт. Възможно е видеата (стриймовете) да ви зареждат бавно или чак от втория опит за отваряне. Това се дължи на капсулацията на плейлисти вътре в други плейлисти и т.н. което създава въпросното времезакъснение в Коди, винаги търсещ най-доброто качество, когато има избор.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
При мен работи много бързо и изглежда много добре. Благодаря за всичко и най-вече за бързия ъпдейт.
Отговори
При мен папките на “Новините” са празни и вече не мога да ги гледам на запис.
Отговори
(05-10-2020, 21:56)galian0 написа: При мен папките на “Новините” са празни и вече не мога да ги гледам на запис.
 Публикувана е нова версия: 0.18.5.2 която отстранява проблема.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Здравейте,

Днес Kodi-то се ъпдейтна на версия 19.0 и добавката за Nova Play вече не може да стартира Sad

Някой знае ли дали ще има нова версия която да поддържа новото Kodi?

Благодаря предварително!
Отговори
(07-03-2021, 00:56)Ufoto написа: Здравейте,

Днес Kodi-то се ъпдейтна на версия 19.0 и добавката за Nova Play вече не може да стартира Sad

Някой знае ли дали ще има нова версия която да поддържа новото Kodi?

Благодаря предварително!

Вариантите са 2:

- Забраняваш автоматичните ъпдейти, и минаваш на Коди 18.9
- Стоиш си на Коди 19.0 и чакаш някой добър човек да я направи съвместима Smile
Отговори
Публикувана е Нова, версия 0.19.2.1 със следните промени:
* Съвместимост с Коди 19 Матрикс и следващи версии.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(01-04-2021, 22:52)Majide написа: Публикувана е Нова, версия 0.19.2.1 със следните промени:
* Съвместимост с Коди 19 Матрикс и следващи версии.

Благодаря, спасявате семейната идилия  Angel Angel Angel Angel
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Video CodeHealth Play Majide 0 273 25-12-2023, 01:08
Последна публикация: Majide
  BNT Play zypy 6 5,148 29-12-2022, 15:05
Последна публикация: xpact
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,346 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Видео добавка: Gong Play harry_gg 0 6,655 22-10-2015, 18:00
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: