Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova Play
#81
Качил съм в MEGA нова версия на приставката.  С промените в нея, при мен работи нормално с версиите на Коди които изпробвах.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#82
Супер работи. Благодаря! Smile
Отговори
#83
Добавката не работи с все повече скинове. Кой да сложа в крайна сметка?
Отговори
#84
Тествам добавките (които разработвам) само със стандартния официален скин на Коди (последната му официална версия). Правя каквото е необходимо за да се интегрират по-добре, например визуализация продължителността на видеата, отбелязване на гледано/негледано заглавие и т.н. Грешките при вас идват от частичната несъвместимост на 3rd party (страничните) кожи които искате да използвате с Коди - медия центъра се развива с бързи темпове и всички разработчици постоянно се опитват със страх да го догонят или разработките им ще спрат да функционират със следващата версия на Коди. Това е положението  Undecided
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#85
И със стандартния скин не ми работи. Иначе изобщо нямаше да пробвам други.
Отговори
#86
Забравил си да включиш една функция! Без нея нама как да ти работят скиновете...

SYSTEM > SYSTEM > Logging  (трябва да си на Standard или Expert изглед за да видиш това меню) > и активираш “Enable Debug Logging”!

После намираш лога според системата ти!
  •     Windows Desktop: %APPDATA%\Kodi\kodi.log
  •     Windows Store: %LOCALAPPDATA%\Packages\XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p\LocalCache\Roaming\Kodi\kodi.log
  •     Linux: $HOME/.kodi/kodi.log
  •     Ubuntu: $HOME/.var/app/tv.kodi.Kodi/data/temp/kodi.log
  •     macOS: /Users/<user_name>/Library/Application Support/Kodi/kodi.log
  •     Android: <data | sdcard | storage>/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log
  •     iOS: /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/kodi.log
  •     OpenELEC: /storage/.kodi/kodi.log
  •     OSMC: /home/osmc/.kodi/temp/kodi.log
  •     XBian: /home/xbian/.kodi/temp/kodi.log
Преглеждаш и качваш тук например! И казваш когато си го качил.
Успех!

Иначе само си(ни) губиш времето!!!
[Изображение: animiertes-schilder-smilies-bild-0037.gif]
Отговори
#87
Мисля,че откакто Кирчо купи телевизията,подръжката на добавката спря.Липсват новите реалита. Huh
Отговори
#88
Нови реалитита като това ли?
[Изображение: 2019-10-03-21-02-40.png]
Това че не са ги добавили в категориите на сайта си е техен проблем, не на Коди приставката или липсата на поддръжка от моя страна. Ползвайте търсачката и на кирилица напишете "игри" или "певец" без кавичките за да ви заредят невидимите в главното меню категории.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#89
Благодаря!Така ги търсих,но не са ми излезнали ,защото ги търсих на латиница.На телевизора не мога да сменя езика за писане на клавиатурата,но на компа стана.А как се добавя кирилица в клавиатурата на KODI ?
Отговори
#90
приставката не позволява от известно време да се гледат записите на предаванията само при мен ли го има този проблею
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Video CodeHealth Play Majide 0 276 25-12-2023, 01:08
Последна публикация: Majide
  BNT Play zypy 6 5,165 29-12-2022, 15:05
Последна публикация: xpact
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,353 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Видео добавка: Gong Play harry_gg 0 6,657 22-10-2015, 18:00
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: