Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Архивиране на Коди
#1
Колеги, може ли да се архивира Коди с инсталираните добавки и акаунти ? След това да може да се инсталира на друго устройство и да е готово конфигурирано. Ползвам няколко ТV Box-a и ще ми е много по удобно така. Предполатам и други колеги са сбъсквали с това.
Отговори
#2
За да не се обяснявам дълго и тъжно, пробвай написаното в този линк: https://koditips.com/backup-kodi-restore...er-device/
Отговори
#3
Благодаря много за отговора. Това го пробвах. Явно се изказах грешно. Може ли да се направи саморазархивиращ файл с всичко инсталирано и активирано?
Отговори
#4
За Android няма саморазархивиращи се .EXE файлове, като в Windows.  Под Android, може да ползваш Titanium Backup за приложението и данните му (трябва root и на двете устройства). Ако питаш за универсален начин (да работи на всички платформи), @Hangman ти е посочил метода: правиш си бекъп през Backup addon-a и после на нова/друга инсталация слагаш отново Backup addon-a и ресторваш през него от същия файл, записан на флашка/мемори карта/облак...
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#5
Той щом от Backup адона се плаши и са му проблем няколко клика, по добре с Titanium програмата да не се захваща ....
Иначе самата инсталация на Коди и съответните добавки /според потребностите/ не би отнела повече от час на човек който тепърва навлиза в материята, но с желание да отдели 15-20 мин в четене.
Бекъп най често се ползва поради 3 причини :
- За да се запазят данните в случай на срив в системата.
- За кражба на чужди акаунти и приложения.
- Когато инсталацията на определени програми или добавки се предлага като платена услуга и се прилага върху голям брой устройства .

В този ред на мисли, ако Автора на темата е в състояние да си инсталира Коди и добавките които са му необходими, не виждам какъв е проблема да отдели малко от личното си време и да си свърши работата сам.
Готово решение за неговият казус изискващ само 1 клик, все още не е измислен Wink
Отговори
#6
rtk защо са необходими тези коментари? Тук е форум за помагане. Не всички разбират като вас и ще има въпроси като този. Във повечето чужди форуми си помагат, само в Българските те критикуват и ти казват колко не разбираш и колко си мързелив.
Отговори
#7
(06-09-2021, 14:18)sovenik написа: rtk защо са необходими тези коментари? Тук е форум за помагане. Не всички разбират като вас и ще има въпроси като този. Във повечето чужди форуми си помагат, само в Българските те критикуват и ти казват колко не разбираш и колко си мързелив.

"Hangman" му е дал линк където подробно е описано какво трябва да направи.
Това със Backup адона е най бързият и "безболезнен" начин, но явно някои хора се претоварват от няколко клика повече ...
Не критикувам никого, просто изказвам мнение.
Апропо, прочети ли последното изречение от предишният ми коментар и къде съм написал, че някой е мързелив или глупав ?
Отговори
#8
(06-09-2021, 12:58)rtk написа: Той щом от Backup адона се плаши и са му проблем няколко клика, по добре с Titanium програмата да не се захваща ....
Иначе самата инсталация на Коди и съответните добавки /според потребностите/ не би отнела повече от час на човек който тепърва навлиза в материята, но с желание да отдели 15-20 мин в четене.
Бекъп най често се ползва поради 3 причини :
- За да се запазят данните в случай на срив в системата.
- За кражба на чужди акаунти и приложения.
- Когато инсталацията на определени програми или добавки се предлага като платена услуга и се прилага върху голям брой устройства .

В този ред на мисли, ако Автора на темата е в състояние да си инсталира Коди и добавките които са му необходими, не виждам какъв е проблема да отдели малко от личното си време и да си свърши работата сам.
Готово решение за неговият казус изискващ само 1 клик, все още не е измислен Wink

Ами точно това намеквате...никой не се е родил научен.
Отговори
#9
Спокойно народе!  Съединението прави силата. Ако все пак държите да се "доизясните", препоръчвам ви боксовия ринг, а не форума. Моля, не нарушавайте т.1. от правилата на форума. Затова сме го посочили в т.1, защото това правило е най-важното: без разправии.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#10
(06-09-2021, 20:35)Majide написа: Спокойно народе!  Съединението прави силата. Ако все пак държите да се "доизясните", препоръчвам ви боксовия ринг, а не форума. Моля, не нарушавайте т.1. от правилата на форума. Затова сме го посочили в т.1, защото това правило е най-важното: без разправии.

Ако това е насочено към мен, аз съм изразил просто мнение, ако мнението ми противоречи на правилата на форума, ще си понеса последствията.Въпрос на принципи...Смятам,че този форум е за да се задават въпроси от лаици, на които въпроси отговарят професионалисти или поне хора, които имат опит в материята.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 11 894 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 662 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,296 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,331 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide
  Две различни инсталации на Коди ROBERT 11 5,258 02-11-2022, 15:00
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: