Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Питане за акаунти
#1
Здравейте на всички. Нов съм тук. Не намерих отговор на това което търся и за това отварям нова тема.
Въпроса ми е. Когато имам платени акаунти за Булсатком и HBO Bulgaria, до колко устройства може да се гледа? 
Гледаме през добавките на Kodi. Имаме 6 телевизора към който съм свързал TV Box с инсталирани Kodi.
Отговори
#2
От гледна точка на достъпване на VOD услугите, Kodi работи като обикновен интернет браузър. Колкото разрешени устройства/инстанции имате за вашата услуга и акаунт, толкова ще може да ползвате, без значение дали гледате през браузър, през официален APP или Kodi. Няма разлика в бройките на сесиите и не се прескачат никакви ограничения, ако това си мислите. За каквото става всеки интернет браузър, за същото ползваме и Коди: за плейване на мултимедия и гейминг. Колкото е законно да гледате едно видео през Firefox, толкова е и през Kodi.
И конкректно за въпроса ви:
HBO GO Bulgaria: 5 устройства, но едновременно могат да се използват само 2
Bulsat Fusion: 5 устройства, но едновременно могат да се използват толкова, колкото приемници/сателитен или Fusion Box/b.box има активирани/платени/.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Това е добре в моя случай. Аз плащам за 4 приемнита на Булсатком. Добре, че рядко всички се засичаме в къщата. Въпрос на компромиси или поводи за напиване и гледане на телевизия
Много благодаря за отговора. Радвам се, че ви има.
Отговори
#4
За HBO едновременно могат да се ползват само две устройства.
Отговори
#5
Благодаря. Надявам се всички да не гледаме едно и също едновременно.
Отговори


Отваряне на: