Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied
#1
Здравейте! Нова съм във форума и от вчера съм с Mibox S 4k .При опит да инсталирам български добавки получавам грешка-dependency xbmc python 2.1,0 could not be satisfied. Бихте ли ми помогнали с този проблем?
Отговори
#2
Опитваш да инсталираш addon, съвместим с Коди 18.X в Коди 19.Х, а това не е възможно. На Коди 19.Х и следващи версии, може да бъдат инсталирани само addon-и, направени спрямо XBMC python 3.0.0. Провери дали за желаната от теб добавка няма актуализация, която да й позволи да бъде използвана в последната версия на Коди. Ако няма такава атуализация, опитай да се свържеш с разработчика й и го помоли да я преработи. В случай, че той откаже, потърси някакъв аналог или заместител с подобна функционалност. Виждал съм за някои VOD услуги по 3-4 направени за тях addon-a от различни хора.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Опитах и с Kodi 18 ,но преставките ,които са ми нужни не работят- zamunda,arena,kolibka и т.н.Виждам,че повечето не са обновявани от 2,3 години,което е доста разочароващо...
Отговори
#4
(07-08-2021, 22:18)i_deni написа: Опитах и с Kodi 18 ,но преставките ,които са ми нужни не работят- zamunda,arena,kolibka и т.н.Виждам,че повечето не са обновяване от 2,3 години,което е доста разочароващо...

https://kodibg.org/forum/thread-532.html - тези всички работят  и с новите версии на Коди.
Отговори
#5
(07-08-2021, 22:18)i_deni написа: Опитах и с Kodi 18 ,но преставките ,които са ми нужни не работят- zamunda,arena,kolibka и т.н.Виждам,че повечето не са обновяване от 2,3 години,което е доста разочароващо...

Добавките за Замунда, Зелка и Арена не се поддържат от години в БГ Репо. Има ги актуални в репото, към което ти е дал линк колегата по-горе.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#6
(07-08-2021, 22:18)i_deni написа: ...преставките ,които са ми нужни не работят- ...kolibka и т.н...
Нова версия на приставката СЕДЕМ (за колибка и др.сайтове) съвместима с Коди 19 ще имате до няколко дни в БГ репо. Почти е готова, само трябва да се отстрани един досаден бъг със зареждане на субтитри. Колкото до другите, можете да проверите в addon.xml файла кой е разработчика им и да питате него. В някои случаи оригиналния разработчик се е отказал и друг поема поддръжката и понататъшната разработка.
П.С: Това, че не са обновявани от няколко години не означава непременно, че са изоставени. Може просто да няма никаква промяна в съответните сайтове на услугите и не е нужно да бъдат преработвани добавките.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#7
Много благодаря на всички за помощта! Ще пробвам добавките от репото ,което е дал mehanic.
Отговори
#8
Здравейте! Вчера ъпдейтнах LibreElec на 10.0.0 и новата версия на Коди вече е 19.1. Някои от добавките не работят заради това, че изискват по-стара версия на python. Например добавката на Bulsatcom (V2), която е тази, която най-много използвам. Има ли някаква надежда за нова версия, която да използва python 3 вместо python 2.1? Благодаря предварително. Smile
Отговори
#9
(09-09-2021, 22:14)TheJackpot написа: Здравейте! Вчера ъпдейтнах LibreElec на 10.0.0 и новата версия на Коди вече е 19.1. Някои от добавките не работят заради това, че изискват по-стара версия на python. Например добавката на Bulsatcom (V2), която е тази, която най-много използвам. Има ли някаква надежда за нова версия, която да използва python 3 вместо python 2.1? Благодаря предварително. Smile

Разработчикът на тази добавка не я поддържа и не посещава от години форума. Другата добавка за Булсат е работеща на Коди 19.х.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#10
(09-09-2021, 23:11)martinstz написа:
(09-09-2021, 22:14)TheJackpot написа: Здравейте! Вчера ъпдейтнах LibreElec на 10.0.0 и новата версия на Коди вече е 19.1. Някои от добавките не работят заради това, че изискват по-стара версия на python. Например добавката на Bulsatcom (V2), която е тази, която най-много използвам. Има ли някаква надежда за нова версия, която да използва python 3 вместо python 2.1? Благодаря предварително. Smile

Разработчикът на тази добавка не я поддържа и не посещава от години форума. Другата добавка за Булсат е работеща на Коди 19.х.

Здравей. Благодаря за отговора. Коя е другата добавка? Не знаех за съществуването на друга. Мерси предварително.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,481 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 845 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 13 2,582 12-10-2023, 23:50
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: