Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube
#1
Ако някой знае и може да помогне, търся работеща добавка за YouTube , по възможност да не е ограничена до 720p.

Благодаря предварително .
Отговори
#2
Какво й има на тази от хранилището? Тя без проблем си възпроизвежда 1080p. Трябва ти само личен API key от Google.
Отговори
#3
(02-12-2020, 15:38)ZZlatev написа: Какво й има на тази от хранилището? Тя без проблем си възпроизвежда 1080p. Трябва ти само личен API key от Google.


Идеята ми беше, дали има работеща такава, която може да плейва и възпроизвежда в 4К ......
Отговори
#4
Мисля, че Youtube с inputstream adaptive може да възпроизведе 4К съдържание. Пробвал ли си?
Отговори
#5
Ще пробвам, като се освободя, и ако даде резултат ще докладвам Smile
Отговори
#6
(02-12-2020, 18:27)rtk написа: Ще пробвам, като се освободя, и ако даде резултат ще докладвам Smile
Малко e тегаво с API ключа. но ще се оправиш.
Настройки:
https://www.screenpresso.com/cloud/mD8K/
Възпроизвеждане:
https://www.screenpresso.com/cloud/qpEHc/
Отговори
#7
За тези, които имат проблем с отварянето на някои видеа: "Content not available on this app"... Официалния addon все още не е актуализиран за да поправи този бъг. Можете междувременно да използвате тази неофициална версия, където проблема е отстранен - отваря спокойно и 4К видеа.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#8
Здравейте! Знаете ли дали YouTube Data API v3 има някакъв лимит за ползване?
Фактът, че не иска билинг профил, би трябвало да означава, че е напълно безплатно. Но все пак не знам дали има някакъв лимит това безплатно ползване. Досега никога не ми е пречило да гледам, но реших да попитам.
Отговори
#9
(30-11-2023, 15:06)ZZlatev написа: ...дали YouTube Data API v3 има някакъв лимит за ползване?...
Да, имат лимит: определен брой заявки за 24 часа и още един лимит: определен брой заявки месечно за устройствата към съответния google account.

Препоръка: За всяко твое устройство, на което ще гледаш YouTube през Kodi създай отделни ключове (за всяко от тях поотделно API Key и OAuth ID), като за вид на устройството задължително избираш TV and Limited Input devices. Примерно с 5 телевизора, целодневно стриймващи YouTube видеа по 20 дена месечно няма да стигнеш месечния лимит за акаунта ти, но лимита за едно устройство ще го превишиш, ако ползваш едни и същи API ключове на няколко устройства (освен ако тези допълнителните устройства не ги включваш, само когато имаш гости или прескачаш до вилата от дъжд на вятър [Изображение: tornado-facebook.png]).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#10
Перфектно! На мен ми трябва само на едно устройство, така че ще се класирам без проблем. Само трябва да видя къде се избира видът на устройството.

Благодаря ти много за обяснението!

Всъщност, Majide, кой плъгин препоръчваш за ползване?
Отговори


Отваряне на: