Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коди на Андроид ТВ
#1
Колеги имам следния проблем: Инсталирам Коди на Андроид ТВ от Google Play,но когато го стартирам стига до това,че показва скина и не се поява менюто на Коди.Ако някой може да помага.
Отговори
#2
(04-05-2020, 15:33)Malincho написа: Колеги имам следния проблем: Инсталирам Коди на Андроид ТВ от Google Play,но когато го стартирам стига до това,че показва скина и не се поява менюто на Коди.Ако някой може да помага.


Без да кажеш модела на ТВ , с коя версия на Андроид е и версията на КОДИ която инсталираш, едва ли някой ще може да ти отговори на въпроса.
Най вероятно Андроида ти е ниска версия, или ТВ няма достатъчно свободна памет...но всичко е в кръга на предположенията .
Отговори
#3
Да ползвам и аз темата на колегата. С телевизор Сони 9-та серия съм. Немога да под карам замунда, зелка и арена. Инсталирам ги, инсталирам и елементум. Влизам в торентите намирам даден филм, стартирам го след което започва да зарежда буфера. Буфера се зарежда и започва да върти едно кръгче. След известно време ми изписва. Един или няколко елемента не могат да бъдат възпроизведени. Пробвах няколко версии на коди, все едно и също.
Отговори
#4
(22-05-2021, 19:44)StefMaster написа: Да ползвам и аз темата на колегата. С телевизор Сони 9-та серия съм. Немога да под карам замунда, зелка и арена. Инсталирам ги, инсталирам и елементум. Влизам в торентите намирам даден филм, стартирам го след което започва да зарежда буфера. Буфера се зарежда и започва да върти едно кръгче. След известно време ми изписва. Един или няколко елемента не могат да бъдат възпроизведени. Пробвах няколко версии на коди, все едно и също.

Проблемът Ви е с Елементум, а не с добавките. Мисля, че във Фейса са Ви написали някои насоки. Пробвайте да ги изпълните. Принципно няма проблеми със Сони-тата.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#5
При мен този случай ту се появява, ту изчезва.

Мога ли да помоля, някой да споделите насоките тук, защото аз нямам Facebook.
Отговори
#6
(23-05-2021, 02:16)martinstz написа:
(22-05-2021, 19:44)StefMaster написа: Да ползвам и аз темата на колегата. С телевизор Сони 9-та серия съм. Немога да под карам замунда, зелка и арена. Инсталирам ги, инсталирам и елементум. Влизам в торентите намирам даден филм, стартирам го след което започва да зарежда буфера. Буфера се зарежда и започва да върти едно кръгче. След известно време ми изписва. Един или няколко елемента не могат да бъдат възпроизведени. Пробвах няколко версии на коди, все едно и също.

Проблемът Ви е с Елементум, а не с добавките. Мисля, че във Фейса са Ви написали някои насоки. Пробвайте да ги изпълните. Принципно няма проблеми със Сони-тата.

Установих че ми бъгва някакво "Комуникация с отдалечен сървър" и тогава торентите не тръгват.
Инсталирах няколко версии и все така се получава.
Отговори
#7
Такааа.... Явно имам "проблем". Инсталнах всичко както си трябва по инструкции. На Мартинчо нещата са екстра. Всичко за проба на телефона. Таа, сега съм на телевизора ( https://www.philips.bg/c-p/58PUS8505_12/...ht-3-sided) и тея гадове, са го заключили.... Не мога да свалям на флашка, торента не сваля по голям файл от 4гб (фат32) Chromecast-та на твто е добре... Стриймвам 4к uhd бля бля.. без да сече!? Амаа няма субтитри... тея "пИдираси" и тва са преебали. Та, няма стрийм, няма юсб, та викам, ще е Коди. И инсталвам го от стора.. вече се радвам (full 4k UHD HDR от замунда, на 58ца хубав дисплей, ебаси кефа) ииии край... Нещата на Матинчо не мога да сваля... Нищо от браузара на линк не мога да сваля.... Почнах да се чудя, да си направя торент с нещата и на магнитен линк да си ги сваля ама съм забравил, как стават нещата. А и компютър нямам. Имам един acer rog t1028 ама ми изгоря дъното. Иначе нямаше да се мъча. Та, някой ако иска, може да ме посъветва. Ще съм благодарен. Щях да поръчам твбокс и на него да си свалям или да сложа коди. Ама сега не ми се набиват пари, а тея по сайтовете с промоцийте, не смея да купувам. И така. Помогнете моля. Ако има вариянт разбира се.
Между другото martinstz ако направиш торент в замунда примерно, мисля, че ще се получат нещата.

Оправено!?! Бая се изрових и се ядосвах, ама ми е било под носа. X plorer manager!?! Страхотен! Прехвърлих си всичко, нагласено и сега съм щастлив човечец. Мерси, все пак, някой ако е бил решил да се занимава с мен. Но го е до мързяло. И така.. за другите: Използвах X plorer manager, и от него през google drive, от тела си качих, квото трябва и го копнах на ТВто. Всичко върви ИДЕАЛНО!?!
Отговори
#8
(23-05-2021, 02:16)martinstz написа:
(22-05-2021, 19:44)StefMaster написа: Да ползвам и аз темата на колегата. С телевизор Сони 9-та серия съм. Немога да под карам замунда, зелка и арена. Инсталирам ги, инсталирам и елементум. Влизам в торентите намирам даден филм, стартирам го след което започва да зарежда буфера. Буфера се зарежда и започва да върти едно кръгче. След известно време ми изписва. Един или няколко елемента не могат да бъдат възпроизведени. Пробвах няколко версии на коди, все едно и също.

Проблемът Ви е с Елементум, а не с добавките. Мисля, че във Фейса са Ви написали някои насоки. Пробвайте да ги изпълните. Принципно няма проблеми със Сони-тата.
Отговори
#9
(07-09-2021, 16:59)StefMaster написа:
(23-05-2021, 02:16)martinstz написа:
(22-05-2021, 19:44)StefMaster написа: Да ползвам и аз темата на колегата. С телевизор Сони 9-та серия съм. Немога да под карам замунда, зелка и арена. Инсталирам ги, инсталирам и елементум. Влизам в торентите намирам даден филм, стартирам го след което започва да зарежда буфера. Буфера се зарежда и започва да върти едно кръгче. След известно време ми изписва. Един или няколко елемента не могат да бъдат възпроизведени. Пробвах няколко версии на коди, все едно и също.

Проблемът Ви е с Елементум, а не с добавките. Мисля, че във Фейса са Ви написали някои насоки. Пробвайте да ги изпълните. Принципно няма проблеми със Сони-тата.

Установих че ми бъгва някакво "Комуникация с отдалечен сървър" и тогава торентите не тръгват.
Инсталирах няколко версии и все така се получава.

Ако телевизорът Ви е свързан с кабел към интернета, пробвайте да го махнете и да вържете телевизора през WiFi. На някои у-ва и телевизори, когато са вързани с кабел, Elementum не успява да захапе магнет линковете на торентите. Аз имам един телевизор и едно у-во, които ми правят такива номера. Като съм през WiFi няма проблеми, но през кабел - не щат!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#10
Имам сони xh90 инсталирано коди 19.3 при инсталиране на elementum изписва някъква грешка, коя версия на коди работи с андроид тв с добавките на Мартин.

Много странно и друго когато кодито е инсталирано на usb flash 3.0 e много бъгаво.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с коди 17,6 gotin28 0 3,080 29-12-2018, 09:12
Последна публикация: gotin28
  Коди за Tizen OS Tsonev 4 8,583 26-11-2018, 22:06
Последна публикация: Majide
  Как да гледам булсатком с коди на андроид тв bayrah 44 103,152 05-10-2018, 13:14
Последна публикация: hideman79
  Инсталиране на Коди на iOS без джейлбрейк harry_gg 1 3,740 16-08-2018, 18:04
Последна публикация: mehanic
Question Коди за Андроид и работа с NFS frizera 19 45,512 23-07-2017, 16:16
Последна публикация: zdravkos

Отваряне на: