Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Булсатком добавка с No Limit Magic Build
#11
Сега видях, че админите са създали нова тема за това което питам за което благодаря. Zdravkos правилно си разбрал, но и аз така го обясних.? ZZlatev ползвам версия 18.6, а снимката е от нета, но е същата визията. Хареса ми освен визията най вече това, че плеъра в този скин или каквото е има опция за превъртане. Много добавки се качват допълнително повечето от които не вършат работа.
Отговори
#12
Виж PVR-a дали е пуснат.
Това, което мога да предположа е, че е скрито менюто. Виж в настройките на скина дали е така.
Interface > Configure Skin > Main Menu Items > TV/RADIO.
Отговори
#13
@ZZlatev,
ти можеш ли да инсталираш No Limits и да пробваш? Аз нямам подходящо устройство под ръка за тестване..
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#14
Pvr е пуснат и това се вижда още когато се стартира коди защото зарежда отгоре. Търсих в настройките на скина, но или аз не го намирам или няма такава настройка. Забелязах, че освен TV липсват и други секции които и без това не ползвам.
Отговори
#15
Video 
Колега ти ръчно трябва да си създадеш от настройките на скина подменю в таба на "TV" , или направо да си създадеш нов таб с име "Bulsatcom" 
Ако изпитваш затруднение ще ти направя едно бързо "демо", но след час, че в момента имам задачки.

P.S. Ето ти набързо едно клипче ЦЪК
Отговори
#16
Да видях тази опция вчера. Създадох такъв таб, но пак не ми се получи. Отваря се, но няма каналите. Изглежда като epg, но празно. Може аз да не съм направил нещо както трябва. Даже спрях и пуснах Pvr, защото понякога и при фабричния скин е забивал на зареждане 0% , но няма разлика.
Отговори
#17
(26-04-2020, 00:47)zdravkos написа: @ZZlatev,
ти можеш ли да инсталираш No Limits и да пробваш?.
Това и за пари не бих го сложил.
Отговори
#18
Разбрах най накрая как става. Отива се в Система/интерфейс/облик/настройване/customization/setup the aeon nox main menu (Това е самия скин)
От + се създава нов таб. Маркираме новия таб и има опция задаване на етикет ( избираме си тв, булсатком или каквото си харесаме) . След това на персонално действие/Common/Tv channels.
No limit инсталира стотици ненужни неща и няма смисъл да се ползва. Ще пробвам само със скин мисля, че го имаше някъде само скина.
Благодаря на всички отзовали се. Живи и здрави!
rtk сега видях, че си обновил поста и си добавил клипче, за което съм много благодарен и на теб. Плеъра на този скин ми допада много повече.
Отговори
#19
Имай в предвид, че  всичко, което се инсталира покрай но лимитс е нелегално за ползване  Wink
Хубаво е, че си се справил и още по, че си написал и как става.
Поздрави
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#20
zdravkos знам няма проблем.? .Колегата rtk е пуснал видео как се настройва, но късно видях. Там е показал как става с подменюта, за което благодаря.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка за български телевизии margi4a 2 969 26-01-2024, 12:40
Последна публикация: kalina68
  Проблем с инсталация на Булсатком на Андроид 11 wwwcomivo 3 2,201 12-06-2022, 18:14
Последна публикация: response323
  булсатком IPTV профил за androidtv - h265 vs h264 за някои от основните канали nikolay 0 1,379 15-09-2021, 16:57
Последна публикация: nikolay
  Проблем с приставката на Булсатком didoboss 4 4,924 15-12-2019, 04:02
Последна публикация: didoboss
  IPTV kodi булсатком проблем madwolf^ 11 15,349 21-11-2019, 21:49
Последна публикация: Hangman

Отваряне на: