Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с Quazar
#11
(15-01-2020, 12:54)smowki написа: Здравейте
Ползвам Kodi на телевизор Sony - Android  от около 2-3 години. Всичко ми беше наред докато не станаха версиите на Kodi от 18.0 и на горе. Та проблемът ми е че искам да ползвам Quasar за повечето добавки но все ми дава някаква грешка или когато тръгна да инстал Quasar Kodi блокира и само рестарт го оправя. Има ли начин това да се оправи и ако да как става? Имам Kodi и на TV Box и  Quasar и на него не може да проработи.  А имам Kodi и на телефона - huawei mate 10 lite - но там всичко е наред. Quasar работи без проблем на Kodi 18.5.
Ако някой знае и може да помогне ще бъда много благодарен. Поздрави

Вместо Quasar, ползвайте Elementum. Той е модифициран Quasar, но поне до онзи ден се поддържаше, докато Quasar не се поддържа от години, до колкото ми е известно.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#12
(15-01-2020, 14:56)martinstz написа:
(15-01-2020, 12:54)smowki написа: Здравейте
Ползвам Kodi на телевизор Sony - Android  от около 2-3 години. Всичко ми беше наред докато не станаха версиите на Kodi от 18.0 и на горе. Та проблемът ми е че искам да ползвам Quasar за повечето добавки но все ми дава някаква грешка или когато тръгна да инстал Quasar Kodi блокира и само рестарт го оправя. Има ли начин това да се оправи и ако да как става? Имам Kodi и на TV Box и  Quasar и на него не може да проработи.  А имам Kodi и на телефона - huawei mate 10 lite - но там всичко е наред. Quasar работи без проблем на Kodi 18.5.
Ако някой знае и може да помогне ще бъда много благодарен. Поздрави

Вместо Quasar, ползвайте Elementum. Той е модифициран Quasar, но поне до онзи ден се поддържаше, докато Quasar не се поддържа от години, до колкото ми е известно.
Да,ползвай Elementum върви много добре даже и 4k филми плейва много добре.
Отговори
#13
(15-01-2020, 23:48)t040 написа:
(15-01-2020, 14:56)martinstz написа:
(15-01-2020, 12:54)smowki написа: Здравейте
Ползвам Kodi на телевизор Sony - Android  от около 2-3 години. Всичко ми беше наред докато не станаха версиите на Kodi от 18.0 и на горе. Та проблемът ми е че искам да ползвам Quasar за повечето добавки но все ми дава някаква грешка или когато тръгна да инстал Quasar Kodi блокира и само рестарт го оправя. Има ли начин това да се оправи и ако да как става? Имам Kodi и на TV Box и  Quasar и на него не може да проработи.  А имам Kodi и на телефона - huawei mate 10 lite - но там всичко е наред. Quasar работи без проблем на Kodi 18.5.
Ако някой знае и може да помогне ще бъда много благодарен. Поздрави

Вместо Quasar, ползвайте Elementum. Той е модифициран Quasar, но поне до онзи ден се поддържаше, докато Quasar не се поддържа от години, до колкото ми е известно.
Да,ползвай Elementum върви много добре даже и 4k филми плейва много добре.
Разбирам ви и го ползвам Elementum но когато има стар филм в Замунда например с 1 сидер и с Elementum не тръгва или ако тръгне по някое време ми спира, буферира, насича и тн. А с Quasar като го зареди и няма никакви проблеми затова. Пример - пробвай да гледаш The X Files Season 02 Complete - 1080р с бг аудио, при мен е кошмано с Elementum. Дано някой да помогне. Поздрави
Отговори
#14
И как щте стане без сийдъри
Отговори
#15
Ето в момента гледам The X Files Season 02 Complete - 1080р епизод 6 през Quasar, на по стара версия на Коди 17.6 но след 10 Тата минута и филма почва да сече върви на кадри. А като цъкна на екрана да се покаже лентата от долу и върви гладко докато седи лентата. Странна работа Smile А на Коди 18.5 не става така но не ми тръгва Quasar. Ако някой може моля да помогне.
Отговори
#16
А може ли да си избереш една тема, в която да търсиш помощ? Едва ли имаш по-голям щанс, ако пишеш едно и също в 3 теми.
Отговори
#17
Добре. Извинявам се.
Отговори
#18
(17-01-2020, 01:28)smowki написа: Ето в момента гледам The X Files Season 02 Complete - 1080р епизод 6 през Quasar, на по стара версия на Коди 17.6 но след 10 Тата минута и филма почва да сече върви на кадри. А като цъкна на екрана да се покаже лентата от долу и върви гладко докато седи лентата. Странна работа Smile А на Коди 18.5 не става така но не ми тръгва Quasar. Ако някой може моля да помогне.

Quasar, както писах, не се поддържа от години. Съвсем нормално е да има проблеми с по-нови версии на Коди. Quasar сваля торентите локално и така ги възпроизвежда, докато Елементум по подразбиране използва РАМ паметта. Пробвай да укажеш в настройките на Елементум да сваля локално торентите, както прави Quasar, като там има да укажеш път, където да ги сваля, и виж дали ще има ефект. Елементум, сам по себе си, е модифициран Quasar точно в частта си за сваляне, тъй като боксовете нямат много налично пространство и Quasar не е удачен за тях, тъй като няма къде да свали торента, а Елементум елиминира този проблем, като за целта ползва РАМ паметта, където буферира отделни отрязъци от филма и след това изтрива изгледаните и буферира нови. Може би и поради това има проблеми с торенти, с малко сийдъри. Та би трябвало, като настроиш Елементум да сваля локално, както е при Quasar, да сработи като него. Но за Quasar надали ще намериш някой да ти помогне, защото ме съмнява много хора да го ползват.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#19
Ok Ще пробвам и ще пиша.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,053 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 262 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 761 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,534 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 521 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: