Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с Quazar
#1
Здравейте,
От около седмица има проблем с Quazar.
Още при стартиране на Kodi излиза прозорец
"Quazar has crashed. Restarting", "You must restart KODI before using Quazar""Crashed too many times".
С рестартиране нищо не става. Пробвах да изтрия и отново да инсталирам Quazar- няма промяна .
Има ли някакво решение ?
Отговори
#2
С андроид 5.1.1 има несъвместимост
Отговори
#3
(23-02-2016, 13:10)emil.dim написа: Още при стартиране на Kodi излиза прозорец
"Quazar has crashed. Restarting", "You must restart KODI before using Quazar""Crashed too many times".

И под Win е така!
Отговори
#4
(23-02-2016, 19:54)Hangman написа:
(23-02-2016, 13:10)emil.dim написа: Още при стартиране на Kodi излиза прозорец
"Quazar has crashed. Restarting", "You must restart KODI before using Quazar""Crashed too many times".

И под Win е така!

Здравей,отиди на всички видео добавки и от двете Quasar деинсталирай по-старата версия
Отговори
#5
v0.9.20

@scakemyer scakemyer released this 6 days ago · 49 commits to master since this release

Fixed library integration after switch to TMDB for all TV Shows data, #228
Fixed backdrop images for Episodes
Fixed forum link in add-on description
Eased out rate limiter for longer lists
Translations

Please remove your QuasarDB.json before or after this update, otherwise
you'll see Panic recovery -> Bad status: 404 errors followed by Golang
stacktraces. Apologies for the inconvenience, but those are still pre-1.0
releases.

Актуалната версия към момента е v0.9.23.
Линк
Отговори
#6
Здравейте,

Искам да питам кои providers използвате след затварянето на Kickass защото почти нищо не мога да намеря от както го няма и Quasar е почти практически неизползваем за мен.
Отговори
#7
Здравейте!
Имам проблем с добавката на Андроид устройство. И на ТВ-бокс и на таблет не ми тръгва и дава грешки: "quasar unable to find binary" или "You must restart KODI before using Quazar". ТВ-бокса е с Андроид 5.1.1, а таблетът е с 6.0, ако има значение. На Windows нямам такъв проблем и всичко си тръгва нормално.
Много ще съм благодарен, ако някой даде насоки какво да направя. Пробвах с копиране на bin директорията от .kodi/addons/plugin.video.quasar/resources в .kodi/userdata/addon-data/plugin.video.quasar , но без успех.
Благодаря предварително!
П.П. Версията на Quasar, която ползвам е 0.9.48, която съм изтеглил от тук: https://quasar.surge.sh/
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#8
А какво точно изтегли за Андроид?
Отговори
#9
Здравейте,

Аз имам други проблеми напоследък с Quasar и нещо не мога да намеря никаква информация:
1. Quasar непрекъснато иска да се ъпдейства. С последната версия, която е публикувана в github съм (0.9.52) и не мога да разбера защо така се мъчи
2. Не ми се появяват новите епизоди на сериалитев апп-а

Та някой има ли представа, каква е причината

Ползвам OpenElec 6.0.3 на RaspaberryPi
Отговори
#10
Здравейте
Ползвам Kodi на телевизор Sony - Android от около 2-3 години. Всичко ми беше наред докато не станаха версиите на Kodi от 18.0 и на горе. Та проблемът ми е че искам да ползвам Quasar за повечето добавки но все ми дава някаква грешка или когато тръгна да инстал Quasar Kodi блокира и само рестарт го оправя. Има ли начин това да се оправи и ако да как става? Имам Kodi и на TV Box и Quasar и на него не може да проработи. А имам Kodi и на телефона - huawei mate 10 lite - но там всичко е наред. Quasar работи без проблем на Kodi 18.5.
Ако някой знае и може да помогне ще бъда много благодарен. Поздрави
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,053 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 264 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 761 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,534 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 521 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: