Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NBA
#11
Марти..с риск,да не досаждам..но забелязах,че NBA TV,не работи..И моля те,да направиш нещо,ако можеш,а ти можеш?,да гледаме мачовете..За сега само от ESPN,от твоята добавка..Дават ги по американските АBC,TNT,NBC..и LeaguePassNBA..но за жалост,в никоя добавка,не ги намирам с 720 качество и да работят гладко..Благодаря?Поздрави?
Отговори
#12
(30-01-2019, 12:22)nza187 написа: Марти..с риск,да не досаждам..но забелязах,че NBA TV,не работи..И моля те,да направиш нещо,ако можеш,а ти можеш?,да гледаме мачовете..За сега само от ESPN,от твоята добавка..Дават ги по американските  АBC,TNT,NBC..и LeaguePassNBA..но за жалост,в никоя добавка,не ги намирам с 720 качество и да работят гладко..Благодаря?Поздрави?

Честно да ти кажа, нямам намерение всеки ден да обновявам стриймове на телевизии, поради  което и не го правя. Няма стабилни стриймове за тези телевизии. NBA TV съм го направил да взима стрийма от сайт за телевизии и ако там не работи и тук няма да работи. Нали не си представяш, че мога да отделям време да се ровя из нета да търся работещи стриймове за телевизии? Със същия успех и ти можеш да търсиш Smile
Виж в новата секция Cricfree TV. Там има стриймове към всичките тези телевизии. Понякога работят - понякога не! Повече от това не мисля да правя. Аз си плащам за да гледам телевизии. Тези добавки ги правя/поддържам повече за разтоварване.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#13
(30-01-2019, 12:22)nza187 написа: Марти..с риск,да не досаждам..но забелязах,че NBA TV,не работи..И моля те,да направиш нещо,ако можеш,а ти можеш?,да гледаме мачовете..За сега само от ESPN,от твоята добавка..Дават ги по американските  АBC,TNT,NBC..и LeaguePassNBA..но за жалост,в никоя добавка,не ги намирам с 720 качество и да работят гладко..Благодаря?Поздрави?

Специално заради теб, добавих нова секция в добавката - US TV Go. В нея има само американски телевизии, като има и голяма част от тези, които търсиш. Качеството не е идеално, но се виждат играчите Big Grin
И тук стриймовете се взимат от определен източник, така че ако нещо не работи, то проблемът е там, а не при мен Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#14
Супер си,благодаря ти много..Огромен си
Отговори
#15
Здравейте,

Къде да намеря Free BG/World Online TV?
Отговори
#16
Връзка с репо Mar33: https://mega.nz/#!UA5SUYJZ!ykCXmemNcpMW2...o8dpzltScg
Отговори
#17
Здравейте.. За много години.. Надявам се за помощ и яснота, защото знам, че тук са най-добрите.. Проблемът ми е следният:
Става дума за добавката the crew(една от най-добрите, според мен)Имам я инсталирана на комп и телефон, вчера опитах да я инсталирам и на лаптопа.. НО пфоблемът е следния,.. Спортните секций, не работят коректо(стриймовете не тръгват, или дава грешка) На другите ми у-ва, няма проблем, всичко е ок.. Изгледах доста youtube клипове, рових се по форуми..от никъде помощ и инфо.. След като напиша сорса https://team-crew.githib.io...ми излиза версия на репото 0.2.6zip.. И от нея нещата не вървят както трябва.. От от стари версий на репото..zip 0.0.8, 0.0.1, 0.1.0..всичко е наред.. Моля за помощ и съвет.. Как да подкарам добавката the crew, да работи добре(както на компа и тела) най-вече секцията sport.. Nba, nfl, nhl, fifa.. Благодаря?
Отговори
#18
С трици маймуни не се хващат  Cool
NBA си има официален Add-on:NBA League Pass който се предлага за различни страни от САЩ и Канада. Трябва да се плати абонамент ако при плащането използваш VPN (India) e най-евтино само $1,35 месечно или $13.60 годишно.
Има и доста други варианти, но ще ти струват в пъти по-скъпо и ще ти е необходима кредитна карта издадена от USA or Canada.
Написаното по-горе важи само за хора които се самоуважават и нямат време за пилеене по разни мимолетни, нетрайни решения.
Отговори
#19
Така е БраткоМили.. Но на компа и тела всичко си върви, по мед и маргарин с 1080р,качество,без пари.. Въпрос на време е, обаче да умре.. Имам официалното приложение на nba, но не съм плащал..С crew i rasig tades, засега всичко върви, екстра... С прадня-боя?
Отговори


Отваряне на: