Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем със Stalker Client
#1
Някой може ли да ми даде най-новата разработка на Stalker Portal. Но адрес за хранилище. Инсталитах 100 стари версии чрез опцията "инсталиране на добавка от .zip file" и нищо. Показва, че инсталирва и после нищо. Няма добавка. Единсвената, която се инсталирва е от хранилище,версия 3.4.10 на Jamal Edey, но после ми дава грешка в журнала. На старата версия на коди 17.6 си имаше вградена добавка и нямах проблем.

Благодаря.
Отговори
#2
Петрови,
Вие май не правите разлика между Сталкер Портал и Сталкер Клиент или само така изглежда от написаното ? Big Grin
Отговори
#3
[Изображение: petrovi-petkovi.png]Човекът си е ударил главата преди време, простено му е  Wink  Често сам се обърква - Петрови/Петкови...

Мартин вече каза, че нищо не му се разбира, сега съвсем  Big Grin !
 ....това че обърка Сталкер портал със Сталкер клиент нищо не е! Добре, че не попита за Министра и т.н.
[Изображение: animiertes-schilder-smilies-bild-0037.gif]
Отговори
#4
И двамата разбрахте какво търси и не написахте нищо по темата. Той си е ударил главата, ама друг го боли.

Петрови, този т.нар "журнал" не хапе. Пробвай другия път да го пуснеш тук, за да се види какво се случва.

Тази добавка, която си инсталирал, е Stalker PVR Client - https://kodi.tv/addon/pvr-client/stalker-client
Виж в PVR Clients дали нямаш инсталирана добавка.

Код:
kodi-pvr-stalker is already the newest version (3.4.10-1~bionic).
Добавката трябва да я има в официалното хранилище на Коди.


[Изображение: Screenshot-from-2019-12-15-20-25-03.png]
Май поддържа само Stalker Portal, без Ministra. Поне така помня.
Отговори
#5
(15-12-2019, 22:06)sonybg написа: [Изображение: petrovi-petkovi.png]Човекът си е ударил главата преди време, простено му е  Wink  Често сам се обърква - Петрови/Петкови...

Мартин вече каза, че нищо не му се разбира, сега съвсем  Big Grin !
 ....това че обърка Сталкер портал със Сталкер клиент нищо не е! Добре, че не попита за Министра и т.н.

Всеки пост му е бисер, погледни и тук , но важното е, че самочувствие не му липсва.
Отговори
#6
Добре, голяма работа станало, че съм написал Stalker Portal. Ясно е, че става дума за Stalker PVR Client.
Всички сте умници само ZZlatev пише смислени неща. Аман от спамове. xbmcbg, е какво толкова е станало
за Eurochannel? Голям бисер голямо нещо е написано. ДА, ИМАМ САМОЧУВСТВИЕ. ПРОБЛЕН?
Уча се. Благодаря ZZlatev за пореден път. Аз търсих във всички хранилища който имам и освен 3.4.10 на Jamal Edey нямам друг.

" Тази добавка, която си инсталирал, е Stalker PVR Client - https://kodi.tv/addon/pvr-client/stalker-client"

Всичко това ми е ясно

" Виж в PVR Clients дали нямаш инсталирана добавка." - видял съм, даже деинсталирах версия 3.4.10 на Jamal Edey от там. Имам само PVR IPTV Simple Client-и
Отговори
#7
Следващата стъпка която трябва да научиш е, че Сталкер Клиета на Коди не работи с нито един Сталкер Портал който се поддържа от хора който уважават своят труд понеже за да сработи клиента трябва да се изключи 70% от защитата му. С две думи на практика е неизползваем. Твоите питания са само за да попиташ и на практика няма значение какъв отговор ще получиш.
Отговори
#8
Да ZZlatev, точно от  официалното хранилище (Kodi Add-on repository)  си свлаих версията  3.4.10 на Jamal Edey.
xbmcbg, може би точно това е проблема за журнала. Както и да е. Аз като цяло не го обичам.

Искам да попитам има ли вариант да инсталирам на комютъра си 2 резлични версии на коди?
Втори въпрос: щом е така: " Сталкер Клиета на Коди не работи с нито един Сталкер Портал",
как мога да гледам Сталкер Портал на Коди или на уиндоус? Аз гледам, но на телефона си. Не ми се инсталирва андоид емулатор след като имам коди.
Отговори
#9
(16-12-2019, 00:43)Петрови написа: Искам да попитам има ли вариант да инсталирам на комютъра си 2 резлични версии на коди?
Инсталраш си виртуална машина или втори вариант - линукс паралелно с уиндоуса!

(16-12-2019, 00:43)Петрови написа: Втори въпрос: щом е така: " Сталкер Клиета на Коди не работи с нито един Сталкер Портал",
как мога да гледам Сталкер Портал на Коди  или на уиндоус? Аз гледам, но на телефона си. Не ми се инсталирва андоид емулатор след като имам коди.
Със сталкер клиент на коди можеш да отваряш крадени листи, и портали на които си си генерирал мас адрес с юзър и парола.
Кажи кой ти е доставчика и въобще имаш ли такъв? Или само крадеш?

(16-12-2019, 00:27)xbmcbg написа: Твоите питания са само за да попиташ и на практика няма значение какъв отговор ще получиш.
Не е точно така - човекът е много активиен в няколко форума, в които постоянно се чупят портали, крадат се листи с мас адреси, поощрява се нелегалната тв, кражбата и т.н. ...дори и като ментор се изявява!!! А всъщност виждаш какви са му познанията относно коди, онлайн тв...
Просто не уважава чуждия интелектуален труд!
[Изображение: animiertes-schilder-smilies-bild-0037.gif]
Отговори
#10
Както се казва : "няколко дебила са световна сила" няма какво повече да се добави Cool
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,113 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,624 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: