Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с КоDi
#1
Здравейте на всички !нов съм във форума така ,че реших да ви пиша със 1 мой проблем със Коди! След инсталиране на програмата и безпроблемна работа 3 дни днес , когато пуснах телевизора и видях че приложението го нямаше !някък си беше деинсталирано. При опит за повторна инсталация не ми дава да го инсталирам .моля помогнете ми!
Отговори
#2
(06-12-2019, 13:06)emo_841 написа: Здравейте на всички !нов съм във форума така ,че реших да ви пиша със 1 мой проблем със Коди! След инсталиране на програмата и безпроблемна работа 3 дни днес , когато пуснах телевизора и видях че приложението го нямаше !някък си беше деинсталирано. При опит за повторна инсталация не ми дава да го инсталирам .моля помогнете ми!

Привет, Емо,
Добре дошъл във форума! Smile 

Дай малко повече информация, за да може някой да ти помогне:
1. Какво устройство ползваш
2. От къде точно изчезна?! Няма я иконата? Не виждаш инсталационната папка?
3. Защо не позволява инсталиране? Каква грешка дава?
Отговори
#3
(06-12-2019, 13:47)nikolov_88 написа:
(06-12-2019, 13:06)emo_841 написа: Здравейте на всички !нов съм във форума така ,че реших да ви пиша със 1 мой проблем със Коди! След инсталиране на програмата и безпроблемна работа 3 дни днес , когато пуснах телевизора и видях че приложението го нямаше !някък си беше деинсталирано. При опит за повторна инсталация не ми дава да го инсталирам .моля помогнете ми!

Привет, Емо,
Добре дошъл във форума! Smile 

Дай малко повече информация, за да може някой да ти помогне:
1. Какво устройство ползваш
2. От къде точно изчезна?! Няма я иконата? Не виждаш инсталационната папка?
3. Защо не позволява инсталиране? Каква грешка дава?
Здравейте! Оправи се след като рестартира телевизора. Телевизора е Сони XG 8396 с който се сдобих скоро,просто днес като го стартирах и да намеря Коди във инсталираните приложения просто го нямаше и др. Приложения които бях инсталирал предварително също .Благодаря , че се озовахте така бързо и ще ми бъдете изключително полезни за напред !
Отговори
#4
Продължавам в същата тема , за да не отварям на нова! Забелязва  м , че при пускане на 4к видео от Замунда или Elemental  , видеото  започва да засича и спира  на какво се дължи моля помогнете ми ! Трябва ли да се направят някакви настройки .Подчертавам че нищо не съм пипал по добавките
Също така защо като избера някой филм и после излезна и търся друг да пусна , първия си е някак си зареден и продължава .Или пък даден торент буферира и този предишния, който съм искал да гледам , но  съм го спрял буферира отново и така се получава едно зацикляне и се говори програмата. Явно не спирам напълно първия торент както трябва.Незнам дали ме разбрахте но и аз се обърках.???Възможна ли е някъква настроика
Отговори
#5
[Изображение: 20191207-020704.jpg]
Това е което излиза като съобщение и какво значи този журнал!.
Отговори
#6
Означава да покажеш лог файла Big Grin

ПП
Когато се използва софтуер на български език трябва да се използва и някакъв специален тълковен речник за да се разбере за какво идва реч Smile
Отговори
#7
(07-12-2019, 22:33)xbmcbg написа: Означава да покажеш лог файла  Big Grin

ПП
Когато се използва софтуер на български език трябва да се използва и някакъв специален тълковен речник за да се разбере за какво идва реч Smile
Не мога да разбера интернета показва че е с       Download 86мб. И Upload 74мб. И че може да стриймвам и подръжка до 8к ама друг път при мен! Големите файлове  тръгват и замръзват още в началото .В теливизора ли ие проблема!?
Отговори
#8
Без да покажеш лог файла отговор можеш да получиш само от някоя врачка или от човек който притежава кристално кълбо за гадаене.
Отговори
#9
(07-12-2019, 23:32)xbmcbg написа: Без да покажеш лог файла отговор можеш да получиш само от някоя врачка или от човек който притежава кристално кълбо за гадаене.
Добре !! Къде да го търся този файл от вчера ползвам  Kodi все пак!
Отговори
#10
Kodi - Log File
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,625 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: