Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV kodi булсатком проблем
#1
Здравейте имам следния проблем.

Получавам грешка при приставката на коди.

"Грешка 107 Внимание! Приложението може да се използва спрямо активните ви абонаменти.Вече използвате приложението с максимално допустими устройства.

Абсолютно никой не ми знае паролата. 

Веднага тествах в гугъл хром директно от техния сайт и си влизам без проблем.

След часов урок тука от теми в форума пробвах с инсталиран bscfusion и IPTV Client Stream.

Но когато стигнах до там да задам път в последната папка
\plugin.program.bscfusion\dat\bulsat.m3u

bulsat.m3u ми липса.

Така и от 2та начина не мога да подкарам булсата 100% някъде съм се оплел и заради това Ви пиша.
Отговори
#2
Здравей, интерен случай имаш. Щом акаунтът е твой, аз бих сменил паролата.
Коя точно добавка използваш? Препоръчвам ти да инсталираш добавката от хранилището на Марто. Това ще е добро начало.

Дай малко повече информация, за да може да сме ти полезни някак. За разработчиците, които са "пипали" кода, най-лесно ще е да приложиш LOG файл.
Отговори
#3
Златев,
това малко ми прилича на Crossposting - тук съм отговорил на колегата Wink Ако е той разбира се ...
За лог файл няма да питаме Big Grin
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#4
Аз съм, да

Логичното решение е да сменя паролата и да
пробвам пак, но сайта на булсатком е бъгав и точно в момента немога да я сменя в темата на другия форум отговорих ще изчакам някой модератор с надеждата да ми помогне със сменянето на паса.

А колкото до приставката тя е от "bg repo" TV BULSATCOM V2
Отговори
#5
(20-11-2019, 04:18)madwolf^ написа: Аз съм, да

Логичното решение е да сменя паролата и да
пробвам пак, но сайта на булсатком е бъгав и точно в момента немога да я сменя в темата на другия форум отговорих ще изчакам някой модератор с надеждата да ми помогне със сменянето на паса.

А колкото до приставката тя е от  "bg repo"  TV BULSATCOM V2

Ако ползвате Андроид бокс, просто си инсталирайте приложението на Булсат и си гледайте с хубаво качество. Добавката, която сте инсталирал, следи за брой кънекции и може да не е много коректно. Другата, която е в репо Mar33 не следи, но трябва внимателно да прочетете указанието към нея, как се инсталира.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#6
Не даваш цялата информация, не споменаваш, че си извън ЕС, а търсиш помощ Shy така няма да ти се получи. Явно причината да не се логнеш е в броят на устройства ако паролата ти е по-малко от 14 символа трябва да работи. Марто ти е казал вече има ограничения в броят на устройствата в зависимост от абонамента ти , другото което трябва да провериш това е прииринга на твоят Интернет доставчик към България. Най-добре ще е да покажеш лог файла от който да премахнеш паролите и другата лична информация. По-въпроса има тема във форума.
Отговори
#7
madwolf^, с приложението на Булсат ще гледаш в HD каналите им. С добавката от хранилището на Марто няма как да стане това. С приложението на Булсат обаче, имаш ограничение на хардуера - трябва устройството ти да поддържа h265 (HEVC). Останалото е въпрос на вкус - кое ще ти хареаса за гледане на телевизия.
Отговори
#8
Златев, ти пробвал ли си го извън ЕС или отново говорим по принцип?
Отговори
#9
С Crossposting-а целта е да се достигнат повече потребители - повече мнения. Вярно, че във форумите не се гледа с добро око на него, но по този начин се увеличава шанса на потребителя да се помогне адекватно....
Smile
[Изображение: animiertes-schilder-smilies-bild-0037.gif]
Отговори
#10
(20-11-2019, 01:22)madwolf^ написа: Здравейте имам следния проблем.

Получавам грешка при приставката на коди.

"Грешка 107 Внимание! Приложението може да се използва спрямо активните ви абонаменти.Вече използвате приложението с максимално допустими устройства.

Абсолютно никой не ми знае паролата. 

Веднага тествах в гугъл хром директно от техния сайт и си влизам без проблем.

След часов урок тука от теми в форума пробвах с инсталиран bscfusion и IPTV Client Stream.

Но когато стигнах до там да задам път в последната папка
\plugin.program.bscfusion\dat\bulsat.m3u

bulsat.m3u ми липса.

Така и от 2та начина не мога да подкарам булсата 100% някъде съм се оплел и заради това Ви пиша.
Папката bulsat.m3u ти липсва защото не прави връзка със сървъра на булсата. Аз съм пробвал от две устройства да го гледам, ама след 1-2 мин. едното блокирва. Най-вероятно си объркал потребителското име или парола.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 894 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,630 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: