Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
филми от сървър
(10-11-2019, 21:47)kambata написа: http://77.78.0.131/watch_video.php?v=YM3854U2A536 да това е адресът

[Изображение: Untitled2.png]

Това е адресът към страницата. С него няма да успееш да подкараш нещо в Коди. За това трябва да се напише добавка за да тръгне, но след като няма достъп от други доставчици не знам, как някой ще може да ти помогне, освен ако не е към същия доставчик.
[-] The following 1 user Likes martinstz's post:
  • ZZlatev

Отговор
Аз сега научавам, че имало такъв сървър. И аз съм към Networx. Мисля, че имаше добавка за гледане на филми от онлайн сайтове. Не може ли просто да се модифицира за този адрес?

Отговор
(11-11-2019, 16:12)beatfan написа: Аз сега научавам, че имало такъв сървър. И аз съм към Networx. Мисля, че имаше добавка за гледане на филми от онлайн сайтове. Не може ли просто да се модифицира за този адрес?

Няма универсална добавка за гледане от онлайн сайтове. Добавките се променят спрямо спецификата на източника, но за да може да се направи такава, трябва този, който я пише, да има достъп до източника, за да види спецификата. Поради това и писах, че не е невъзможно, но трябва да е някой от същата мрежа.

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Детски Филми ByJohnie 5 2,201 10-07-2018, 13:27
Последна публикация: barev

Отваряне на: