Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
филми от сървър
(10-11-2019, 21:47)kambata написа: http://77.78.0.131/watch_video.php?v=YM3854U2A536 да това е адресът

[Изображение: Untitled2.png]

Това е адресът към страницата. С него няма да успееш да подкараш нещо в Коди. За това трябва да се напише добавка за да тръгне, но след като няма достъп от други доставчици не знам, как някой ще може да ти помогне, освен ако не е към същия доставчик.
[-] The following 1 user Likes martinstz's post:
  • ZZlatev

Отговор
Аз сега научавам, че имало такъв сървър. И аз съм към Networx. Мисля, че имаше добавка за гледане на филми от онлайн сайтове. Не може ли просто да се модифицира за този адрес?

Отговор
(11-11-2019, 16:12)beatfan написа: Аз сега научавам, че имало такъв сървър. И аз съм към Networx. Мисля, че имаше добавка за гледане на филми от онлайн сайтове. Не може ли просто да се модифицира за този адрес?

Няма универсална добавка за гледане от онлайн сайтове. Добавките се променят спрямо спецификата на източника, но за да може да се направи такава, трябва този, който я пише, да има достъп до източника, за да види спецификата. Поради това и писах, че не е невъзможно, но трябва да е някой от същата мрежа.

Отговор
Здравей, аз също имам интерес към такава добавка. Няма ли начин, по който да се извлече нужната информация от сайта и да се предостави тук?

Отговор
Free IP geolocation API

[Изображение: Em7uWrdl.png]

Those who have extra time to waste can try  Cool
It's not my job to blow sunshine up Your ass.
[-] The following 1 user Likes xbmcbg's post:
  • ZZlatev

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Детски Филми ByJohnie 5 2,223 10-07-2018, 13:27
Последна публикация: barev

Отваряне на: