Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Любими аддони които имате инсталирани.
#11
Оправил ли си си character-а в Appearance-International и Video-Subtitles? Трябва да е Cyrillic

[Изображение: File:Settings.videos.subtitles.png]
[Изображение: 800px-Settings.appearance.international.png]


По темата:
Halow Live TV - аз инсталирах този и съм доволен от него. Иначе Moneysports и BRIGADA ми вършат работа.
Отговори
#12
Благодаря ти много оправиха се Smile може ли да ми кажете някои подобни на генезиса адд-они, които да имат по-богата библиотека от сериали и филми.
Отговори
#13
Не знам колко по-богати са, но аз използвам Watch1080p, The royal We и genesis. Те са ми достатъчни за филми и сериали, като The Royal We има синхронизация с https://trakt.tv/home
Хвърли му едно око, ако искаш Smile
Отговори
#14
Инсталирах Royal We много добре изглежда. Благодаря ти още веднъж за помощта.
Отговори
#15
(18-02-2016, 01:10)PavelPetkov написа: Инсталирах Royal We много добре изглежда. Благодаря ти още веднъж за помощта.

Пробвай с Exodus , по-добре е от всичко друго Smile
Отговори
#16
Някаква идея, защо като заредя който и да е филм от The Royal We ми дава че гледам "Star Wars:The Force Awakens" а тръгва филма който съм избрал!Съответно при търсене на субтитри ми предлага субтитри за "Star Wars - The Force Awakens"!
Отговори
#17
Вероятно има бъг, аз субтитри не ползвам, но имаш и опция да ги въведеш или потърсиш ръчно.
Отговори
#18
(20-02-2016, 16:32)xbmcbg написа: ... но имаш и опция да ги въведеш или потърсиш ръчно.

Да това го знам! Просто попитах за идея! Мерси! Wink Cool
Отговори
#19
За мен има една добавка,която дава изключителна свобода за избора на т.н списък за възпроизвеждане,личен или обществен.Подържа почти всики познати формати за възпроизвеждане.Добаката се казва LiveStream Pro от автора - Shani.Ето линк със видео http://www.youtube.com/watch?v=_Rmm-Fy3WAY
Отговори
#20
Излезе подобрение на Genesis,Exodus и със малка инструкция за инсталирането и.тук
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Всички инсталирани add-oni нямат настройки cprog 0 1,739 29-09-2019, 07:30
Последна публикация: cprog

Отваряне на: