Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Любими аддони които имате инсталирани.
#1
Започвам темата с един от най-добрите аддони които съм срещал (разработен със солидно българско съучастие Big Grin)
SpinzTV

Пускам темата с надеждата нещата тук да се раздвижат и всеки да сподели най-доброто за него, а не основно да се обсъжда как да се инсталира KODI на евтин телефон от АЛИБАБА.
Отговори
#2
IZLE
https://www.youtube.com/watch?v=SvluZRA4gEU
Отговори
#3
На повечето тук тези имена нищо няма да говорят. Хубаво ще е да кажете с 2-3 думи какво предлагат добавките и защо го предпочитате ...
Отговори
#4
  • Sleep Timer - спира възпроизвеждането след определено време. Може и да въведете команда за изпълнение след спиране на възпроизвеждането
  • XBMC Alarm clock - позволява настройване на няколко аларми за възпроизвеждане на файл или URL в определено време
  • Backup - прави резервни копия на инсталацията на Kodi
  • Global Search - едновременно търсене във всяка библиотека
  • XBMC Unpause Jumpback - превърта назад след възстановяване на възпроизвеждането (предварително определяте условията и колко назад да се превърта за различните поддържани условия)
  • XBMC Library Auto Update - актуализира библиотеката в определен час
  • Watchdog - актуализира библиотеката при промяна в диктория източник на медиа
  • Keymap Editor - лесно настройване на функциите на отделните бутони на дистанционно посредством графичен интерфейс
  • Random Movie - стартира възпроизвеждане на произволен филм
  • TvTunes - няма как да пропусна добавката, която възпроизвежда мелодиите от телевизионните сериали / филми при преглеждане на списъка със сериали / филми.
  • VideoScreensaver
  • Sleep
Отговори
#5
Phoenix- филми, сериали от различни източници.
Отговори
#6
(07-02-2016, 14:04)Hangman написа: Phoenix- филми, сериали от различни източници.

+1 Особено ми харесват директните линкове към филми и възможността за гледане на трейлър Smile и да не забравяме спорта ...
Отговори
#7
DexterTV - филми и сериали
Navi-X - спорт
IPTV Stalker - иптв
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#8
The Royal We - стрийминг по подобие на Phoenix/Genesis. Силна интеграция с trakt.tv, която ти дава scrobbling.
Quasar - torrent streaming
Zamunda Magnet Video - преглежда каталога с бананите на родния тракер и стрийм-ва през quasar.
Отговори
#9
9gag.tv

Някой ще ми предложи ли торент стрийм плеър за Андроид? Каква е разликата между Yet Another torrent player,Quasar, pulsar и .torrent Player. Пробвал съм на линукс yatp, Pulsar и този последния, руския .torrent player. Кой е най.....добър за Андроид или като цяло?

Мерси Smile
Отговори
#10
Някой може ли да ми каже как да наглася на Genesis субтитрите да не ми излизат на маймуница?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Всички инсталирани add-oni нямат настройки cprog 0 1,716 29-09-2019, 07:30
Последна публикация: cprog

Отваряне на: