Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NVIDIA SHIELD
#11
(24-06-2016, 15:21)xbmcbg написа: Официалният форум на Shield Android TV e ТУК където ще намериш отговори на всичките ти въпроси. Според мен няма смисъл тук да дискутираме бокса поради слабият интерес към него от българските ползватели на КОДИ.

  Май само ти си запознат с това устройство , и затова се обръщам към теб :Smile Булсата след като си промениха нещо в настройките и не се вижда вече HD , възможно ли е , и струва ли си да му инсталирам OpenELEC ?
Отговори
#12
Tomatomov, не би трябвало да има разлика между андроид и опънелек когато говорим за булсат
Отговори
#13
Колегата говори, че вече всички канали са с SD качество, и аз имам същите наблюдения (дори на тези, на които пише HD).
Интернета ми е от BSC, но това не променя нещата.
Отговори
#14
Така де, и единствения вариант това да се промени е да притежаваш фюжън приемник. Дали си на андроид или опънелек няма значение !
Отговори
#15
(10-10-2016, 12:37)tomatomov197 написа:
(24-06-2016, 15:21)xbmcbg написа: Официалният форум на Shield Android TV e ТУК където ще намериш отговори на всичките ти въпроси. Според мен няма смисъл тук да дискутираме бокса поради слабият интерес към него от българските ползватели на КОДИ.

  Май само ти си запознат с това устройство , и затова се обръщам към теб :Smile Булсата след като си промениха нещо в настройките и не се вижда вече HD , възможно ли е , и струва ли си да му инсталирам OpenELEC ?

Опенелек адаптиран за това устройство няма защото то не се нуждае от такъв софтуер.
За другото което питаш, отговора е във въпроса ти
Отговори
#16
И аз от доста време съм с NVIDIA SHIELD TV. Нямам никакви забележки. Направо "хвърчи" :-)))
Отговори
#17
Използването на качествен хардуер тук звучи като капиталистическа пропаганда по времето на комунизма Idea
Трай си защото отново ще започнат да премятат с твоите 300 USD (доставка и мито) колко телени закачалки за ефирни антени може да се купят и каква им е файдата при положение, че месечен абонамент на кварталната кабеларка струва колкото 2 -3 пластмасови бутилки бира.
Отговори
#18
Здравейте,
От скоро притежавам NVIDIA SHIELD PRO, моля за помощ при инсталация на добавка fusun за BSC.
ползвам тези файлове:
plugin.program.bscfusion-OLD   ver. 99.0.0.2o
repo.bg.plugins
script.module.requests-2.9.1

След инсталацията ми дава съобщение  "Module import file"
Отговори
#19
Лесният начин е да използваш https://www.dropbox.com/s/1rf412w6lmp033...n.zip?dl=0 и последната официална версия на "script.module.requests" с нея не нужен downgrade на скрипта  Big Grin 
Оптималното за бокса е да използваш TVHadend версията на БУЛСАТ която се поддържа от автора на добавката и е налична в бгрепото, понеже това е единственият Андроид бокс който позволява да се използва TVHeadend PVR, можеш да се възползваш от функциите запис и таймшифт, лесно се интегрира и в колективни системи за ТV.
Повече инфо за това ще намериш във форума на NVIDIA SHIELD.
Отговори
#20
(21-02-2017, 05:38)xbmcbg написа: Лесният начин е да използваш https://www.dropbox.com/s/1rf412w6lmp033...n.zip?dl=0 и последната официална версия на "script.module.requests" с нея не нужен downgrade на скрипта  Big Grin 
Оптималното за бокса е да използваш TVHadend версията на БУЛСАТ която се поддържа от автора на добавката и е налична в бгрепото, понеже това е единственият Андроид бокс който позволява да се използва TVHeadend PVR, можеш да се възползваш от функциите запис и таймшифт, лесно се интегрира и в колективни системи за ТV.
Повече инфо за това ще намериш във форума на NVIDIA SHIELD.

Аз живея с мисълта , че Андроид не работи с TVHeadend . Греша ли ?
Отговори


Отваряне на: