Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[БЪГ] Липсва ми бутон за създаване на нова тема
#11
Това потвърждава факта, че няма БЪГ. В този раздел трябва да имат достъп до създаване на нови теми само опредени лица. Който иска да отваря нова тема там ще се свърже с Majide и ще получи достъп ако той прецени, че му е необходим.

По-логичният въпрос е как гост "оценява тема" ? - след като такава техническа възможност няма  Big Grin


[Изображение: Screenshot-from-2019-07-18-08-08-09.png]
#12
Това е малко тъпо, не мислиш ли? Всеки имаше възможност да пуска тема в този раздел. Не е задължително да си потребител на форума от 1 година, за да си пишеш адони и да ги споделяш.

Това би трябвало да е бъг, защото със сигурност не беше проблем преди.

Потребител ltrifonov@gmail.com е създал тема в този раздел с 1 публикация. Не са му нужни разрешителни, за да седне, да напише един адон и да го сподели.
[Изображение: kodi.png]
#13
Ако ти пусна аддон който да ми "копае" криптонова валута? Как ще ти се отрази? Ако се има в предвид компютърната грамотност на 95% от потребителите това е напълно реално да се случи и никой няма да разбере Cool Мисли малко по-глобално Idea
#14
Ако пишем по темата, твоят коментар няма нищо общо. Ако сме на вълна "Хакната България", тогава може би си прав.

Но със сигурност в тази тема се обсъжда друго.
[БЪГ] Липсва ми бутон за създаване на нова тема
#15
Златев, обясних ти защо точно в този раздел е по-разумно да не може всеки да отваря нова тема. Ако искаш го разбери, ако искаш недей. Спомни си другата тема в която един "доброжелател" преди време ви предлагаше неговото прокси за да може да ви ползва като донори за неговият сървър (не ми се рови за да ти дам линк, но темата е още във форума). Който иска да отвори тема там се свързва с Majide и си решава проблема.
#16
Добре, прав си, но не е мястото тук. Ти това можеше да го предложиш на Majide преди много време.

Интересно ми стана за този случай, но не помня края му. Ако мога да го намеря, ще го разгледам.
#17
Проблемът вече е разнищен от вас. Благодарим на всички, които споделиха мнението си. Взети са и необходимите мерки. Който желае да обсъжда теории на конспирацията или "Хакната България", може да пише в раздел Живота извън Kodi> Общи приказки.
[Изображение: notrobosmall.jpg]


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Създаване на нови теми Majide 1 5,375 12-02-2018, 00:10
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: