Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[БЪГ] Липсва ми бутон за създаване на нова тема
#1
(14-07-2019, 01:45)stani_mi написа: Опитах се да добавя нова тема и да публикувам там, но не ми излиза бутон "Нова тема". Има ли шанс да нямам достатъчно права да публикувам или просто не намирам как се създава нова тема?
Бутонът е долу в дясно (при използване на стандартния скин):
[Изображение: newtheme.png]
[Изображение: notrobosmall.jpg]
#2
(14-07-2019, 11:10)Majide написа:
(14-07-2019, 01:45)stani_mi написа: Опитах се да добавя нова тема и да публикувам там, но не ми излиза бутон "Нова тема". Има ли шанс да нямам достатъчно права да публикувам или просто не намирам как се създава нова тема?
Бутонът е долу в дясно (при използване на стандартния скин):
[Изображение: newtheme.png]
при мен липсва такъв бутон. Да не би защото нямам достатъчно постове?

[Изображение: Screenshot-2019-07-14-19-14-33.png]
#3
Хм, наистина е странно. В настройките на акаунта ви няма нищо, което да ви блокира възможността за публикуване. Предполагам сте потвърдили email адреса си, когато се регистрирахте във форума? Може ли да споделите какъв браузър използвате и имате ли включени някакви разширения за него, които блокират реклами, javascript функционалности и др. подобни елементи на посещаваните сайтове? Не сте длъжен да споделите информацията, ако не желаете. За момента мога да предложа следните две неща:

1. Опитайте през друг браузър и вижте дали там ще е видим бутонът;
2. Опитайте да смените скинът/темата по подразбиране с друг/а и отново проверете дали там ще е видим бутонът.

Каквато и да е причината, ще се радвам да я изясним.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
#4
Благодаря за съдействието!

Пробвах с Firefox и Chrome, нямам addons за блокиране на реклами или нещо свързано с блкиране на java script.
Единственото ми съмнение е броят постове ( с този те ще станат 5 и ще проверя да ли мога да създавам тема).
Имам бегли спомени от предишни форуми, че трябва да имаш поне 5 поста за да побликуваш тема.

В крайна сметка не е нобходимо аз да започна темата Wink
#5
(14-07-2019, 22:46)Majide написа:
Каквато и да е причината, ще се радвам да я изясним.

Това не е бъг и форума е така от неговото създаване. Ако се е логнал преди да отговоря или пише тема всичко ще му е нормално.

Тука "нема" тук "има" за да създаваш нова тема или да отговаряш в съществуваща трябва да се спазват правилата  
1) "Нема" регистриран потребител, съотвено няма писане във форума

[Изображение: 1.png]

2) "Има" регистриран потребител и той може да си драска тук


[Изображение: 2.png]
#6
Не мисля, че е това. Как тогава пише отговори във вече създадените теми, ако не е регистриран и вписан? Проверих му акаунта и е с потвърден email адрес, няма наложена забрана за публикуване или някакво такова ограничение.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
#7
Аз определено имам проблем със софтуер на български език Cool Вписан и логнат едно и също ли е? Ако е едно и също той има проблема само когато не е логнат което е нормално. Когато се логне всичко му е ОК.
Дай му права да пише без да е логнат (като анонимен) и за да му е по-лесно. Big Grin
Нека да го чуем и него, но съм сигурен, че проблема не е при теб и сайта работи нормално.
#8
Разбирам, че става дума за мен ...

Все още не ми излиза бутна "нова тема" и съм "логнат". Вчера като правих опити с Firefox изришно трябваше да си пиша име и парола (защото нормално ползвам Chrome и той автоматично ми праща детайлите).

Но си хабете времето с това ако няма други, които да се оплакват ...
За сега въпроса ми е решен, а и не се знае да ли ще ми се наложи някога да създам нова тема Wink

Поздрави
#9
При мен бутона "Нова тема" не се вижда единствено в раздел "Компоненти за Коди". Във всички останали раздели се вижда. Пробвано и с други браузъри - резултата е същия.

[Изображение: kodi-forum5.png]

[Изображение: kodi-forum2.png]
#10
Потвърждавам, че и при мен е същото - бутона не се вижда само в "Компоненти за коди".


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Създаване на нови теми Majide 1 5,376 12-02-2018, 00:10
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: