Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free BG TVs
Благодарим ти за подробната информация. Единствено авторът на SPMC (който е междувпрочем един от разработчиците на Kodi) може да каже какви точно разлики има между двете приложения. Самата причина за създаването на SPMC беше бавната и некачествена разработка на Kodi за андроид.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Проблема е оправен и добавката е обновена в репото
Отговори
(21-09-2016, 20:11)harry_gg написа: Проблема е оправен и добавката е обновена в репото

Free BG Tv Service - каква е идеята на тази добавка? Тя ми дава грешка като я инсталирам.След като я инсталирах онзи ден стана проблема (може би)
Продължава да не зарежда никакви ТВ Free BG TV (адона без разширение service) .С версия 2.2.0 съм
едит: Направих експеримент.Върнах на версия 2.1.5 и с нея зарежда каналите,но като върна на версия 2.2.0 отново няма нищо.


(21-09-2016, 19:59)Majide написа:
Благодарим ти за подробната информация. Единствено авторът на SPMC (който е междувпрочем един от разработчиците на Kodi) може да каже какви точно разлики има между двете приложения. Самата причина за създаването на SPMC беше бавната и некачествена разработка на Kodi за андроид.

Благодаря за допълнителната информация .
Отговори
Извинявам се за офф топика, но има ли някой който вече е тествал българските добавки на другата вилица на  КОДИ наречена - ZDMC която също е базирана на КОДИ 16.0 финалният релииз?

download link: http://apidl.zidoo.tv/kodi/zdmc-x6-16.0.rar
Отговори
2.2.1 е последната. Иначе сервиза е в бета и тези дни ще го изчистя от бъгове. Идеята му е да генерира плейлиста за Simple PVR клиента само от бг телевизии.
Отговори
Много полезна добавка.Благодаря.
Но как ще се ползва в случай ,че използвам симпъл пвр клиента за добавката на Булсат? Ще трябва да избера едно от двете да използвам ?
Отговори
И аз използвам 2 плейлисти и затова съм инсталирал Simple PVR 2.
Отговори
(22-09-2016, 12:35)Hangman написа: И аз използвам 2 плейлисти и затова съм инсталирал Simple PVR 2.

Веднъж я тествах ,но нещо не зареждаше както трябва. Ще опитам отново.
Отговори
(22-09-2016, 13:28)fsol написа:
(22-09-2016, 12:35)Hangman написа: И аз използвам 2 плейлисти и затова съм инсталирал Simple PVR 2.

Веднъж я тествах ,но нещо не зареждаше както трябва. Ще опитам отново.

Ако на първия в настройките каналите започват от 1, и имаш 70 канала то на втория клиент му задаваш каналите да започват от 100 и ще ти ги подреди без да разбърква каналите на листите.
Отговори
(22-09-2016, 14:03)Hangman написа:
(22-09-2016, 13:28)fsol написа:
(22-09-2016, 12:35)Hangman написа: И аз използвам 2 плейлисти и затова съм инсталирал Simple PVR 2.

Веднъж я тествах ,но нещо не зареждаше както трябва. Ще опитам отново.

Ако на първия в настройките каналите започват от 1, и имаш 70 канала то на втория клиент му задаваш каналите да започват от 100 и ще ти ги подреди без да разбърква каналите на листите.

Супер,благодаря за информацията! Smile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  BG Free TV accrington 1 1,923 05-02-2023, 15:02
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: