Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free BG TVs
Възможно е телевизиите периодично да спират, поради промяна на страниците, от които се извличат видео потоците. На този адон скоро не му е правена профилактика, така че е възможно да има неработещи канали.
Отговори
Здравейте, Дали има възможност добавката да тръгне на Коди 19?
Отговори
За момента не върви на Коди 19. Има желание да се оправи, но не мога да кажа кога ще стане.
Отговори
(09-01-2021, 21:43)rossi2020 написа: Здравейте, аз съм нов във форума и бих искал да попитам къде греша за да гледам българска телевизия .
Купих android tv box с android 9.0 и инсталирах kodi 18.  добавих добабката Free BG TVs обаче работи само нова тв е Bulgaria On Air другите ваобсте не тръгват . опитах и добабката на Марто но там не тръгва ништо.
може ли некой да ми помогне .Благодаря предварително

Подкарахте ли нещо от БГ телевизиите. И аз съм с андроид tv box transpeed 6k H616 инсталирах почти всичко от martinstz обаче Bg телевизии не мога от никоя добавка или плейър да подкарам без да ме изхвърля.
Отговори
(09-09-2021, 18:08)ivankosata написа:
(09-01-2021, 21:43)rossi2020 написа: Здравейте, аз съм нов във форума и бих искал да попитам къде греша за да гледам българска телевизия .
Купих android tv box с android 9.0 и инсталирах kodi 18.  добавих добабката Free BG TVs обаче работи само нова тв е Bulgaria On Air другите ваобсте не тръгват . опитах и добабката на Марто но там не тръгва ништо.
може ли некой да ми помогне .Благодаря предварително

Подкарахте ли нещо от БГ телевизиите. И аз съм с андроид tv box transpeed 6k H616 инсталирах почти всичко от martinstz обаче Bg телевизии не мога от никоя добавка или плейър да подкарам без да ме изхвърля.

Намерете някой ваш познат с акаунт за ЕОН или Булсатком и ще си гледате безпроблемно и достатъчно БГ канали.
Отговори
(10-09-2021, 00:55)rtk написа:
(09-09-2021, 18:08)ivankosata написа:
(09-01-2021, 21:43)rossi2020 написа: Здравейте, аз съм нов във форума и бих искал да попитам къде греша за да гледам българска телевизия .
Купих android tv box с android 9.0 и инсталирах kodi 18.  добавих добабката Free BG TVs обаче работи само нова тв е Bulgaria On Air другите ваобсте не тръгват . опитах и добабката на Марто но там не тръгва ништо.
може ли некой да ми помогне .Благодаря предварително

Подкарахте ли нещо от БГ телевизиите. И аз съм с андроид tv box transpeed 6k H616 инсталирах почти всичко от martinstz обаче Bg телевизии не мога от никоя добавка или плейър да подкарам без да ме изхвърля.

Намерете някой ваш познат с акаунт за ЕОН или Булсатком и ще си гледате безпроблемно и достатъчно БГ канали.
Да разбирам ли, че тази добавка Free BG TVs и плейърите в нея не вършат работа към момента.
Отговори
(10-09-2021, 17:50)ivankosata написа:
(10-09-2021, 00:55)rtk написа:
(09-09-2021, 18:08)ivankosata написа:
(09-01-2021, 21:43)rossi2020 написа: Здравейте, аз съм нов във форума и бих искал да попитам къде греша за да гледам българска телевизия .
Купих android tv box с android 9.0 и инсталирах kodi 18.  добавих добабката Free BG TVs обаче работи само нова тв е Bulgaria On Air другите ваобсте не тръгват . опитах и добабката на Марто но там не тръгва ништо.
може ли некой да ми помогне .Благодаря предварително

Подкарахте ли нещо от БГ телевизиите. И аз съм с андроид tv box transpeed 6k H616 инсталирах почти всичко от martinstz обаче Bg телевизии не мога от никоя добавка или плейър да подкарам без да ме изхвърля.

Намерете някой ваш познат с акаунт за ЕОН или Булсатком и ще си гледате безпроблемно и достатъчно БГ канали.
Да разбирам ли, че тази добавка Free BG TVs и плейърите в нея не вършат работа към момента.

Нека да го кажем така ...... ако искате да сте спокоен, че когато си пуснете устройството ще има какво да гледате, ползвате приложение или добавка с акаунт който е активен и се плаща редовно.
Ако не ви се дават никакви пари, ползвате добавки от рода на Free BG TV с ясното съзнание, че днес стриймовете може и да работят..... но утре НЕ.
Отговори
Каналите на БНТ са оправени. Премахнати са няколко неработещи канала.
Отговори
Здравейте, добавката има ли я още и от кое репо може да се свали? Гледах в репото на Мартин, но там вече я няма.
Отговори
(16-01-2024, 13:07)dido0o написа: Здравейте, добавката има ли я още и от кое репо може да се свали? Гледах в репото на Мартин, но там вече я няма.
В BG Repo има добавка "БГ Тиви Радио" със свободно излъчваните телевизии. Не е обновявана скоро, но все пак пробвайте доколко ще ви свърши работа.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  BG Free TV accrington 1 1,829 05-02-2023, 15:02
Последна публикация: mehanic

Отваряне на: