Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV BOX, статии, характеристики, ревюта
#33
Такаааааааааа, отново сме в играта.  В калдата форума един пич ми изпрати видео как се рестартира моето чудо и си го направих сам/ рестарта- връщане на първичните настройки/ До тук добре, но когато трябва да се направи нова папка и там да отиде списъка генериран за бг телевизии не разрешава създаването и. Опитвах какви ли не варианти, но не иска и това е. Сложих SD карта, но дали защото картата е скапана или поради друга причина но не се записва нищо върху нея. Добавката започва да генерира плей лист обаче не става нищо след това. Изгледах някакво клипче на един руснак и сложих неговия плей лист в интернет  и оооооооооооо----- чудо взе че тръгна . Тръгнаха няколко телевизии, жената ме похвали, има около 100 канала.  Но има проблем- не иска да инсталира фюжън- направих както трябва но като поискам да разархивирам от хранилище , не иска да направи нищо. От там не виждам другите хранилища за да ги активирам.  

Имах инсталиран КДплеър, а не коди. Махнах го този плеър, но преди с него мисля че гледах няколко филма/просто за проба/, имам някакъв друг плеър с който не мога да гледам видео, какво да направя. И иконата на този КД плеър стои и не се маха. Версията на коди е 17,6
Отговори


Съобщения в темата
RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - от Валентин - 23-05-2018, 21:42

Отваряне на: