Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV BOX, статии, характеристики, ревюта
#15
(02-02-2018, 00:01)rtk написа: Марто, преди 2-3месеца си поиграх с един MiBox само че китайска версия...всичко с иероглифи Smile
Успях да го префлашна с Интернационалната версия , дори менюто го "оправих" с Morelocale 2 на БГ.
Направи ми впечатление обаче че Google Play e малко странен и доста "орязан" 1:1 като този при ТВ с андроид.
Лаунчера също е странен, и не позволява инсталацията на някои програми или пък след инсталация ги обръща на обратно...при теб как е имаш ли такива проблеми ?

Само HBO Go ми го обърна на обратно и така и не можах да го подкарам нормално на бокса, та ползвам от телефона и прехвърлям на него, като телефона ми остава като дистанционно и си управлявам директно от него, което е доста удобно, между впрочем Wink . Иначе му инсталирах и други приложения, които ми трябват като Sport Schedule TV и Bive TV и си вървят идеално, само дето не мога да им изкарам икони на началния екран и всеки път, като ми потрябва да ги стартирам, трябва да ходя в Настройки -> Приложения и от там да ги стартирам, но не е болка за умиране Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Съобщения в темата
RE: TV BOX, статии, характеристики, ревюта - от martinstz - 02-02-2018, 12:19

Отваряне на: