Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
В добавката Free BG/World Online TV секция World Channels (World) вече не работи.Мъчи се да зареди нещо въртят се кръгчетата и накрая нищо не отваря,а там бяха ΗΒΟ 1,3  и Cinemax 1,2.По принцип трудно и отваря всичко друго.Голямо мислене му прави.Преди не беше така.Другото това приложение Star7Live един ден работи,един ден дава no signal и сега го дава същото.Ако може някаква алтернатива с пак български програми освен сеирсандъка,че и там може да се изчанчат и да се защитят с Cloudflare и тогава ще я вапсаме.Гледах в интернет,но не видях никъде къде мога да гледам филмовите канали като HBO  и Синемах с бг субтитри.Гледам ги  все с чужди езици или чужди субтитри.Единствената алтернатива остана DA Player,ама и той ми дава през 5 минути да си платя.Ако някой е намерил някакво решение за DA Player да не излиза този надпис да сподели.В фейса един човек даде код, който го слагал като pdf файл в папка Cashe, която се намирала в obb папката на андроид устройството и по този начин се е краквало,но там аз такава папка не видях,а и папката на DA Player не можах да я намеря.Иначе кода който беше го споделил човекът го имам и мога да го дам на всеки който иска,но въпроса е да има накрая някакъв резултат да не излиза през 5 минути това съобщение


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от lz2jvc - 05-01-2019, 12:43
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 25,202 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 438,241 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: