Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(08-12-2018, 18:45)DesireOn написа: Само на мен ли ми се бъгва subsanacs addon-а? Когато на някой филм опитам да изтегля субтитри ми казва, че има грешка и да проверя log file-а.
П.С: опитах с Opensubs или както се казваше addon-a, който е с английски субтитри и си тегли без проблем.

Многократно вече бе обяснено, че Коди не може да разархивира архиви правени с WinRAR по-висока версия от 3-та. За съжаление все повече от субтитрите качвани в subsunacs и subsab ги архивират именно с такива версии, поради което не могат да се заредят от оригиналната добавка. За да се отворят в Коди трябва да се използва преработената от ByJohnie добавка, която носи същото име, но с тире между имената - subsunacs-subsab - и да се прочете в темата за добавката, как да се използва в различните ОС, тъй като тя работи с външен архиватор. Тук може да видиш как съм я настроил за работа под Андроид, като използвам приложението RAR от PlayStore-а: https://kodibg.org/forum/thread-150-post...l#pid11914
На предните 1-2 страници пък пише как да се подкара под Windows и Linux.

(06-12-2018, 22:40)mkoev написа: Здравейте колеги,

Вчера ми пристигна китайската машинка и вече гледам ТВ от сеирсандък без проблем. Даже и руските спортни канали си пуснах снощи и гледах испански футболSmile) Всичко ОК.

Марто, благодарско за репо-то, жив и здрав да си. Свалих го и го заредих без проблем.

Имам проблеми обаче с няколко адд-инс.
1. Булсатком фюжън - разбрах, че тази притурка е в режим end of life Smile Все пак искам да кажа, че имам акаунт, логва се ок, но нищо не тръгва. Зарежда каналите (виждам горе в дясно процентите) и като стигне до 100% и спира. Нищо не става след това. Ползвах и Панасоник и Самсунг, но не се получи.  Где бъркам Sad

2. Елементум Burst - като цъкна да се зарежда само ми показва иконата му в десния горен ъгъл и нищо не става след това.

3. Съшото става и с БГ Елементум Бърст, но там изкарва грешка. Като погледна лога и виждам, че Питоня е хвърлил 100 ексепшъна, че нямало еди си какъв файл .py.  Ама аз на Питон мога да пиша само make Big Grin
Като отида на Elementum (във video add ons) и там под провайдери виждам , елементум бърст и самия Елементум  видео ад-он върви. Даже в момента си пускам Модерн Фемили и си върви. Тия 2-та бърста са провайдерите от където се вземат стриймовете ли? Още съм ламер относно тв бокс.

Замундите и 2-те ми работят, евала Big Grin

Elementum Burst и Elementum Burst BG не се стартират самостоятелно. Те са добавки към Elementum, т.е. от Elementum си избираш какво да гледаш, а той чрез Burst добавките намира тракерите и ти показва, какво от къде можеш да гледаш.
За Фюжъна, доколкото разбрах, си се оправил вече Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от martinstz - 08-12-2018, 19:55
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 25,139 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 437,719 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: