Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
според мен като мине 90 минути както съм го настроил добавката fusion на mar33 не проверява логването, тъй като не изписва login ok и както преходните добавки след това faith data,след което да почне да зарежда отново телевизийте.Според мен нещо куца в написването на добавката за проверка и поради тази причина след 90 минути не ще да стартирва програмите.Трябва да сменя OS ID Samsung с например Panasonic за да реагира и да обнови M3U файла.Голям недостатък на добавката.Това е единият проблем според мен.За ΕΠΓ зададох и локално четене от създаденият файл до M3U файла и същата работа на някои телевизий има на други няма и тука май нещо съм склонен да мисля че пак Fusion добавката е недоклатена.За 3 проблем вече съм абслотно сигурен че е от добавката Fusion когато забиваа кодито при стартирване на първия път, защото сега пробвах с старата добавка Fusion andro master и пак с Elementum добавката и няма никакъв проблем.Така че май ще върна старата добавка на Fusion,докато някой не я направи да работи като хората и нормално да се гледа телевизия.


Съобщения в темата
RE: Хранилище за добавки на Мартин - от lz2jvc - 07-10-2018, 19:27
RE: Exodus, film - от zdravkos - 22-03-2020, 22:48
Free BG/World Online TV - от georgi88 - 26-03-2020, 14:30

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 25,139 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 437,718 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: