Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гледане на Булсат Фюжън от чужбина
#53
(19-05-2016, 13:18)xbmcbg написа: b_ignatov, Stalker 5+ е малко врътня по-лесно ще ти е ако първо опиташ с 4.9.хх. Ако всичко това го правиш само заради Булсат не си струва времето, но ако имаш backend за да свалиш качествени канали от някой сателит нещата стоят по-различно Big Grin Аз имам достъп до над 1400 канала, но не гледам повече 10. Основната цел на този гимнастика е да си начешем крастата.

ПП. Има доста STB емулатори, но само един от тях работи със Сталкер 5+ лично не съм го пробвал понеже пише, че e продукт на Infomir с адрес в арабският свят и email който не използва домейна им, а gmail.com - изглежда ми съмнителен. Днес ще ги попитам дали е менте или е техен продукт.
Новите MAG 256 и нагоре не работят със Сталкер по-малък от 5+, трябва да направиш сложен избор на хардуер ако ще купуваш MAG 254 вземи модела W2 той има интегриран АC WIFI модул и работи с 2.4G и 5G рутери (незная дали го продават в България)

В момента и аз го правя за да си начешам крастата, но за в бъдеще мисля изцяло да мина на платена IP телевизия(не само заради Булсат).Целта ми е да имам голям набор от спортни канали с качествен и постоянен stream.Аз и в момента ги гледам тези спортни канали през различни добавки на Kodi, но днеска ги има утре не или сега тръгват но после не.Искам да имам портал на който да ги заредя и да знам че всичко ще върви с добро качество и когато ми трябват.Все още съм доста начинаещ ,но времето е пред мен докато ми изтече договорът към кабелния оператор  Big Grin  Виждам че вие с AlkatrazBG сте доста напред в нещата и че сте си направили това което ви трябва.Аз също искам да постигна тази независимост ,дори и да ми излезне малко по-скъпо.

П.П.:Опитах да сваля и по-стара версия на Stalker_Portal но в страницата на infomir ми дава само последната.Ще съм ти благодарен ако ми кажеш от къде да сваля по-стара и да пробвам с нея.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Гледане на Булсат Фюжън от чужбина - от b_ignatov - 19-05-2016, 14:10

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  въпрос относно Булсат и xbox series x Vasilvarna 1 1,167 15-09-2022, 08:58
Последна публикация: Topper
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 12,255 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,897 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  VPN за Kodi и Bscfusion в чужбина galian0 50 64,940 30-09-2019, 11:21
Последна публикация: Lindaawilsoon
  Спортните канали на А1 в мрежата на Булсат ROBERT 37 36,336 22-10-2018, 22:55
Последна публикация: rtk

Отваряне на: