Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVheadend Server - TVheadend Client "No free adapter available"
#20
(05-03-2020, 16:38)dombodombo написа: Нещо тотално се омазаха нещата. Чувствам се като индианец пред пишеща машина.

Асе енджина по принцип е зареден, обаче не ми приема m3u листа, успях да заредя 1 канал от ACE live list, видях го на телевизора, но не успях да го подкарам да тръгне(през TVH сървър и клиент). 
Опитах да заредя m3u  в пазл сървър и там ми излизат каналите, като бройка, лога и ID E7CAE3CB  за Блумбърг например
Същият лист работи във VLC, но през TVH на телевизора не мога да го подкарам
Проверих адреса на pipe е същия формат както описания по-горе, добавих usr/bin както е добавено от Topper и пак нищо не тръгна през TVH.

На снимките долу - VLC работи директно от m3u листа, pipe е на същия канал от TVH. На телевизора виждам каналите, но отново ми дава същата грешка на HTSP  - no free adapter available
Ако опитам да сваля линк от TVH  и да го пусна във VLC също не се получава.  Не тръгва.

Какъв сървър мога да ползвам за m3u листа и да го прехвърля към TVH? Какво ще препоръчате?

Явно ми се къса връзката между сървъра и TVH. Интересното е, че виждам каналите от сървъра в TVH, муксове, услуги, pipe, но стрийминг няма.
Другата възможност е да бъркам в настройките на TVH, макар че pipe -овете изглеждат еднакви като примера горе и не мисля, че е там проблема

Устройството ми е китайче с Amlogic и Libreelec

[Изображение: Bloomberg.jpg]

[Изображение: Ace-engine.jpg]

[Изображение: Pazl.jpg]

TVH има лог, това първо - ако искаш нещо да помогнем, поне снимай него.
Второ, този ред с ffmpeg целият може да го пуснеш в конзолата (SSH root/libreelec) на ELEC-а, виж дали изкарва съобщения и какви.
И не на последно място, това е Linux и има логове, в които се рапортува какво се случва. Покажи и тях.
Отговори


Съобщения в темата
RE: TVheadend Server - TVheadend Client "No free adapter available" - от Topper - 05-03-2020, 18:24

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  проблем със Stalker Client Петрови 11 10,217 16-12-2019, 03:27
Последна публикация: xbmcbg
  Плейване на стрийма на Дарик ТВ директно в IPTV simple client? Възможно ли е? kiliev 23 19,948 14-09-2018, 13:53
Последна публикация: ZZlatev
  8-10 секунди забавяне при стартиране на pipe stream в tvheadend Sei4etosei4eto 2 4,277 03-04-2018, 07:23
Последна публикация: DJZONE
  Kodi, Neterra.tv и PVR Simple IPTV Client Niketo 53 87,529 21-03-2018, 10:11
Последна публикация: zinobg
  Superrepo проблем - Free BG Tv ivanpg 14 18,593 29-11-2017, 18:56
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: