Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superrepo проблем - Free BG Tv
#1
Здравейте,

на моят плеър инсталирах успешно бг телевизии използвайки тези упътвания :

http://blog.nediko.info/%D0%B3%D0%BB%D0%...0%B8%D0%B8

сега пробвам на едни приятели да го направя, но не става, слагам суперрепо-то и след това намирам адд-он-а Free BG TVs , натискам да инсталирам и след 5-10 секунди долу в ляво ми излиза Installation failed... и не става и не става Sad

Благодаря преварително!
Отговори
#2
Не знам защо инсталирате от Суперрепо при положение, че адона е част от БГ репото. Предлагам ти да го инсталираш както е описано тук:
http://blog.kodibg.org/как-да-гледаме-бъ...визия-в-к/
Отговори
#3
Вероятно предпочита да пазарува от битака вместо от магазин за маркови стоки  Cool
Отговори
#4
На Супер репото има нови ъпдейти за доста от бг добавките, които ъпдейти не са налични в бг аддона. Обаче не иска да се ъпдейтва. Наистина има някакъв проблем със Супер репото.
Отговори
#5
SuperRepo-то може да се изтегли и инсталира за Krypton от тук ,а при проблеми, можете да им пишете във форума им тук. "Офшорката" offshoregit.com съмнително е down от няколко дни, Phoenix addon-а и някои други също спират да съществуват. Сега е момента почитателите на конспиративни теории да развихрят въображението си Sleepy
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#6
И аз това си мисля от вчера - какво ли става там? Торентите загасват един след друг, сега и големите хранилища започнаха да изчезват  Angry . Скоро май ще гледат само тези които могат да си правят адони сами  Cool
Отговори
#7
Малко по малко ни режат клона... Нищо чудно тука до няколко месеца всичко да спре.
Отговори
#8
(14-06-2017, 08:46)Majide написа:
SuperRepo-то може да се изтегли и инсталира за Krypton от тук ,а при проблеми, можете да им пишете във форума им тук. "Офшорката" offshoregit.com съмнително е down от няколко дни, Phoenix addon-а и някои други също спират да съществуват. Сега е момента почитателите на конспиративни теории да развихрят въображението си Sleepy
SuperRepo-то се инсталира, но до там. След това не можеш да инсталираш нищо от него. Нито да ъпдейтваш. Поне при мен е така. При Вас не е ли? Huh
Отговори
#9
Аз не мога да ти отговоря, защото не го използвам. Незнайно как, когато публикувам ъпдейт или изцяло нов addon той се появява там до два-три часа, без да си мръдвам пръста Cool  Затова, и понеже там има всичко, го препоръчвам за употреба.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#10
tvaddons.ag and the fusion repo are GONE !

ZemTV, Phoenix and Salts are all unavailable as legal pressure mounts.

RIP Angry
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,624 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: