!!! ВАЖНО !!!

1) Във връзка с превенцията на зачестилите СПАМ теми във форума, паролите на всички потребители бяха автоматично инвалидизирани на 22 Май 2024 14:20 ч.. За да възстановите своята парола (и създадете нова), моля използвайте опцията за забравена парола тук.
2) Ако акаунта ви е "баннат", без да знаете защо, вероятно от ваше име са публикувани СПАМ съобщения.
Съжаляваме за причиненото неудобство. При проблеми с възстановяването на паролата или баннати акаунти, моля пишете на kodibg в гмаил.ком или във Фейсбук страницата на КодиБГ Форум тук

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Достъп до ТВ Бокс от компютър
#21
(17-12-2021, 21:09)rtk написа: imanev
---------
Желателно е да се префлашне, но от човек който знае какво прави.
Процедурата отнема не повече от 4-5 мин.
Необходими са само компютър/лаптоп и кабел USB/male to USB/male/
Същественната и най важна част е да се установи реалният хардуер и да се намери подходящ фърмуер
По безопасно е да му се сложи CoreElec , защото имиджа се записва на SD карта, но и за това си трябва четене и малко мисъл Smile

Благодаря много за отговорите.
CoreElec съм си слагал сам на aTV1 на епъл. 
Чудя се дали да влизам в този филм. Тв бокса работи прилично добре и определено много по-добре от старите ми епълски устройства, както и от предишното, което ми беше пратил този пич от ОЛХ. Чудя се и по друга причина, че ми сложиха и една програма с много телевизии, които обикновено са заключени в стандартни ТВ пакети.
Ако тръгна да префлашвам, ще ми изчезнат телевизиите..., не че няма да ги намеря, но ще трябва още много четене да си ги сложа пак. За сега работи добре, виждам вече устройството от всички компютри в локалната ми мрежа и всичко е наред.

Закачих един хард от 500ГБ към ТВ бокса, който много интересно - виждам го от всички компютри и мога да записвам на него, но самия ТВ бокс не го вижда и регистрира, тоест ТВ бокса не може да чете от харда. Ако не успея да го фиксна, ще набия някаква голяма СД карта, за да мога да си прехвърлям филми директно от мрежата.

Пак багодаря на всички отзовали се, за полезните коментари и насоки.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Достъп до ТВ Бокс от компютър - от imanev - 19-12-2021, 17:42

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Как да свържа джойстик с андроид бокс ran75 4 1,504 03-11-2023, 12:10
Последна публикация: Topper
  Mecool KM7 няма достъп до БГ репозитори dobsuk 9 4,267 07-08-2023, 11:27
Последна публикация: Zvez
  EON на тв бокс vasilisto 2 3,951 30-12-2022, 23:02
Последна публикация: sovenik
  Закупуване на ТВ бокс ROBERT 8 9,269 14-03-2022, 21:52
Последна публикация: ZZlatev
  Търся препоръка за бокс anex 22 24,951 09-11-2020, 21:27
Последна публикация: gogobravo

Отваряне на: