Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
#51
Потвърждавам. Но това вече е в двора на kodi_dev. От което едва ли го боли нещо де Wink
Отговори
#52
Аз съм с v 14.2 на kodi и нямам  System -> Dependencies и не мога да кача на понова версия зареди версията на андроида
Отговори
#53
В зависимост от процесора който има твоят бокс можеш да експериментираш с някой от неофициалните "елеци" който да му пасне  Idea
Отговори
#54
На коди 17.0 някой може ли да каже как requests да го сваля до 2.9.1 ,че нещо не ми се получава.
Отговори
#55
(04-02-2017, 11:31)vesvel написа: На коди 17.0 някой може ли да  каже как  requests да го сваля до 2.9.1 ,че нещо не ми се получава.

В първия пост има линк към версията. Доколкото разбрах, сваляш архива и го инсталираш от .zip файл.
Отговори
#56
И аз днес видях че се ъпдейтнал на коди 17 а му бях забранил и не иска да се даунгрейдне.Взех стария request 2.9.1 и му промених версията на 9.9.9 и вече работи,ето линк с архива:
https://drive.google.com/file/d/0B14kONA...p=drivesdk
Отговори
#57
Мерси.
Отговори
#58
Здравейте приятели,
Предварително ще се извиня за невежеството ми по отношението на Kodi...Съвсем от няколко дни започнах да се занимавам с това.
Прочетох цялата тема и не успях да си пусна булсата на тв бокса.
Той е с Android 6.0.1 API level 23
Kodi 16.1
Започнах по стъпките както са дадени в първия поуст. Стигнах до момента, след като вече качих зип файла и инсталирах BG-addons-а от хранилището, но не намерих да инсталирам Fusion TV в добавки тип програми. Намерих го в  "Инсталиране от хранилище"--->"Всички хранилища"--->"Услуги"--->Fusion TV. Не знам дали така трябва да е?
Въпреки това след инсталирането на добавката, влязох в нея и си сложих юзъра и паролата. По-нататък в т 6. Отивате в Коди->Система->Добавки->Моите добавки->ПВР клиенти и избирате PVR IPTV Simple Client и избирате Включи..
Ok, но при мен липсва  "ПВР клиенти" И нещата свършват до тук...
Моля за вашата помощ!
Като под въпрос, добре ли ще е да ъпдейтна Kodi до последна версия?
Бих помолил, ако има нова информация, тя да се систематизира, за лаици като мен както в темата горе стъпка по стъпка, заедно с линковете от където да се теглят важните неща..Твърде вероятно проблема да е "в моя телевизор"..
Благодаря за търпението! Smile
Отговори
#59
Здравейте,
Прочетохте ли  това ?
Код:
Има фундаментална разлика между версията от репозиторито във точка 2 и старата версия. Новата версия Т която е във репозиторито kodi1.github.iо работи като сървис на TV Headend . Новата версия не генерира плейлист защото изобщо няма написан код за тази дейност. След като не се генерира подобен файл то няма нужда и от линк към него. Новата версия Т няма как да работи на Windows защото няма създадена версия на TVHeadend за него. Поради тази причина е обновен и поста със стара версия при която има и плейлист и EPG файл.
Работеща стара версия на добавката https://github.com/harrygg/plugin.progra...master.zip
Само текста в червено да бяхте прочел щеше да Ви отпадне въпроса моментално. Ако премахнем линка за новите версии ще лишим други потребители да си инсталират именно тях. За това във поста има обяснение и за новата и за старата версия. По елементарно и достъпно от това няма на къде да го напишем
Отговори
#60
Инсталирал си новата версия на добавката и за тва ти я показва като service addon. Трябва да инсталираш старата версия, която работи с PVR Simple client.

В тази тема, на страница 1 има описано всичко.
Конкретната добавка, която ти трябва е тук:
https://github.com/harrygg/plugin.progra...master.zip
Инсталираш и следваш стъпките от същата тема.

Объркано е малко в темата.. За новите потребители е трудно като е дадено BGRepo-то, а там има новата добавка. Цитираното мнение на Hangman е за старата добавка, но той го е писал, когато тя беше в BGRepo–то.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,221 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,071 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,201 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,855 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,094 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: