Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(30-01-2018, 23:28)shantros написа: По всички показатели Булсат губят. Да сравнявам МАГ бокс с тяхната андроидна играчка или пък дъртите им сателитни ресивъри няма смисъл. За качество на картината и функционалност също не можем да правим сравнения защото е абсурдно дори и да се помисли. За цената положението е същото. Обслужване на клиентите пък още по-малко може да се сравняват.

Хм много ми е чудно ако нямаш интернет ще се снимаш ли с този МАГ бокс?
Отговори
Няма случай някой да е починал от липса на телевизия  Big Grin има и ефирна ако се наложи.
Отговори
Ок ето ти един недостатък и плюс за булсат, ти ми кажи вторият за тиви.
Не защитавам никой и не съм привърженик на който е оператор само изтъквам подробности
Отговори
Зависи от гледната точка, и двете телевизии са без договор - предплатени, тиви.бг не може да се шерва директно, но през VPN се получава  Smile
Отговори
(30-01-2018, 23:28)shantros написа: По всички показатели Булсат губят. Да сравнявам МАГ бокс с тяхната андроидна играчка или пък дъртите им сателитни ресивъри няма смисъл. За качество на картината и функционалност също не можем да правим сравнения защото е абсурдно дори и да се помисли. За цената положението е същото. Обслужване на клиентите пък още по-малко може да се сравняват.

Не искам да влизам в издребняване, но ТиВи.бг по никакви показатели не бият Булсат, поне от това, което видях като цени, услуги, телевизии. Имат много по-малко телевизии от пълния пакет на Булсат, който заедно със спортните и Fusion пакета излиза около 27лв. и като добавим 100MB интернет става 37лв. Не мисля, че има друг оператор, който за 37лв. да ти даде такъв интернет и 270 телевизии, от които около 50 са HD + филмотека и възможност да запис и гледане на стари предавания. Не мисля, че ТиВи.бг имат нещо повече като функционалности. Естествено тук сравнявам Fusion телевизията, защото сателита няма място тук. Освен това, не разбрах тези цени на ТиВи.бг само за един приемник ли са и как стои въпроса с допълнителните приемници. На Булсат е 2.90 за допълнителен.
В крайна сметка всеки сам си избира, какво и от кого да ползва. Сравнявал съм телевизиите на всички оператори в Стара Загора и смея да твърдя, че като качество никой не бие Булсат, както и като цени, обслужване и реакция на проблемите. Но това, подчертавам, си е мое мнение Wink Аз си ги харесвам Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Марто грешиш, пълният пакет на тиви.бг е поне троен спрямо fusion, a HD каналите са също в пъти повече. Възможностите на fusion box са много лимитирани спрямо MAG box.

ПП допълнителен ТВ - 2 лева.
Отговори
(31-01-2018, 00:08)shantros написа: Марто грешиш, пълният пакет на тиви.бг е поне троен спрямо fusion, a HD каналите са също в пъти повече. Възможностите на fusion box са много лимитирани спрямо MAG box.

Ти грешиш за fusion box, само за протокола да ти кажа че използва stb същото което и маг. Просто операторът е избрал да си има марка и щампа и собсвен софтуер! Преброй колко ХД канала има в по горният ми пост от приложението?
Отговори
(31-01-2018, 00:08)shantros написа: Марто грешиш, пълният пакет на тиви.бг е поне троен спрямо fusion, a HD каналите са също в пъти повече. Възможностите на fusion box са много лимитирани спрямо MAG box.

Може и да греша. Гледам по сайта им, какво предлагат, а там не е много. Колко са общо каналите? Имат ли Спорт+ (че гледам Испанското там)? Колко се доплаща за допълнителен приемник (аз съм с 3 допълнителни)?
Вярно е, че боксовете на Булсат са лимитирани, но за това, за което се използват, си вършат работата :Smile
Само да бяха с по-добър WiFi и щях да съм доволен от тях Smile , че сега за нищо не става и навсякъде кабели са разпънати Smile

(31-01-2018, 00:20)ByJohnie написа:
(31-01-2018, 00:08)shantros написа: Марто грешиш, пълният пакет на тиви.бг е поне троен спрямо fusion, a HD каналите са също в пъти повече. Възможностите на fusion box са много лимитирани спрямо MAG box.

Ти грешиш за fusion box, само за протокола да ти кажа че използва stb същото което и маг. Просто операторът е избрал да си има марка и щампа и собсвен софтуер! Преброй колко ХД канала има в по горният ми пост от приложението?

HD каналите на Булсат, особено ако си плащаш 5лв за Fusion пакета, са доста. В сравнение с другите големи оператори качеството на телевизиите при Булсат е на доста по-добро ниво.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
На МАГ бокса мога да си пускам мои листи, а на fusion не става. 
Всичките канали който си написал там присъстват в тиви.бг, но в по-добро качество пак повтарям HD каналите са поне двойно повече. Вземете си тест период и тогава да говорим, сега само си пробваме клавишите наклавиатурите  Smile
Отговори
Дел.
Запазете си мненията. Ще направим нова тема за сравнение на параметрите на всички телевизии.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,178 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,057 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,156 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,523 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: