Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
Казваш, че си го ползвал. Някакви параметри задаваш ли му? В момента при мен генерира разписание само за два канала и то само заглавията. Мисля, че схванах. Понеже е писано на джава и е "компилирано" в клас, ще се наложи да бъде рекомпилирано от сорса. В момента е статично обвързано с каналите от великата българска цифровизация:
[spoiler=в този форум май не се поддържат спойлери?]
        channels.put("bnt2", "BNT2");
        channels.put("News7", "NEWS7");
        channels.put("BGonAir", "BGonAIR");
        channels.put("diemaf", "Diema Family +1");
        channels.put("tv7", "TV7");
        channels.put("nova", "NOVA");
        channels.put("bnt1", "BNT1");
        channels.put("btv", "BTV");
[/spoiler]
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(02-01-2016, 17:34)Majide написа: Казваш, че си го ползвал. Някакви параметри задаваш ли му? В момента при мен генерира разписание само за два канала и то само заглавията.

В интерес на истината откакто пусна твоето ЕПГ, това не съм го ползвал. Когато го ползвах работеше, добре не си спомням да съм му задавал нещо допълнително. Ще потърся още едно което беше на малинчоком ( копираше това в общи линии), а зная че имаше и някакво на джтачо или нещо подобно което не съм ползвал
Отговори
За тези от вас които се нуждаят от голямо ЕПГ за американски, английски. латино канали могат да погледнат и ЕПГ-то на NFPS  http://epg.ninja/
Отговори
Днес имам някакъв проблем с EPG и на Android box-a и на компа, въобще няма EPG. Само при мен ли е?
Отговори
В момента няма проблем с EPG системата. Проверете през интернет браузър, дали ви зарежда адресът http://snip.li/freeepg . Ако не се отваря, вероятно доставчикът ви ни блокира. При такъв случай ми пратете лично съобщение за да намерим решение.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
През браузъра линка работи и излиза файла за сваляне, но компа и box-a не го ловят. Ако беше едно устройсто да търся в него причината, но да са се бъгнали и 2те еднакво.
ПП: и на 2те ползвам Kodi 15.2 ако е от значение.
Отговори
На компютъра ти изпълни стъпките посочени тук за изпращане на лог файл. Прати ми линка към лога и ще го огледам.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
и при мен е същото и на комп и на бокс
Отговори
При мен през мобилния интернет на телефона тегли EPG-то, докато през лаптопа не мога да достъпя адреса http://snip.li/freeepg
Отговори
Проблемът от снощи трябва да е решен вече отдавна - винаги споделяйте, ако има нещо. За друг път, ако има нещо и бихте искали да реагираме още по-бързо, моля предоставяйте лог файл за да диагностицираме причината. В най-лошия случай, може да не разполагаме с инсталация на Kodi близо до нас и да е трудно да възпроизведем вашата ситуация.

П.С: Вече е препоръчително да активирате настройката "Кеширай XMLTV в локално хранилище" за PVR IPTV Simple Client.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,433 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: