Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инсталиране на Kodi [Linux]
#11
Темата за Линукс е необятна, пишеш Линукс във всяка една търсачка и един живот няма да ти е достатъчен да прочетеш всичко.
Topper, относно зависимостите погледни какво се случва и тук с прословутият адон за БСК хиляди го изплзват и гледат с него, но никой не се захвана да елиминира зависимостта му от старият request 2.9 . После отварят сумати нови теми, че някое друго репо или адон не можели да се инсталира, да така е, те си търсят своите зависимости от актулната версия на request.
Отговори
#12
Темата е полезна за начинаещи Линукс потребители, но може и да се вмъкне още нещо. Преди време без да искам си ъпдейтнах Kodi до версия 17.3 и загубих доста време докато го върна на 16.1.Описаният метод на инсталация, качва винаги последната стабилна версия на Kodi. Ако някой иска да ползва по-стара става малко по-сложно. Ще помоля автора на темата, ако знае как става да го опише и това нещо. Бих го направил и аз, но не съм сигурен, че знам как става точно.Получи се и при мен но, не разбрах как Smile
Отговори
#13
instructions_older_sources.txt
Отговори
#14
@xbmcbg
Хубава работа, ама типично в твой стил Smile
Ти явно не разбра, че не всеки говори и чете английски!Авторът на темата също можеше да даде един линк към чужда тема с това как се инсталира Kodi. Въпреки това човекът си е поиграл и го е синтезирал и написал на български, така че да бъде разбираемо и за начинаещите.
Отговори
#15
Отново недоволство за това, че ви се подава информация от възможно най-първа ръка Big Grin
Който иска да ползва компютър със сигурност се нуждае от английски Big Grin
Сърдите се на неграмотните цигани, че управляват автомобили (в България дори ги лишавате от това им право), а не можете и не искате да направите аналогия, че процеса при компютрите е адекватен и не е възможно без английски. Idea
За твое успокоение и за мен той е 3-ти език и не ми е роден.
Отговори
#16
+1 за владеенето на английски език;
Вярно форума е български, но поне 1/3 от потребителите живеят извън България, така, че е нужен компромис до някаква степен. С тези, които не владеят нашия официален език и задават въпроси на английски е редно да им се отговори на същия език, на който са попитали Cool
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#17
Много хора си живеят в измисленият от тях свят, но фактите сочат друго:

[Изображение: Screenshot.png]

Повече от проведеното изследване на страница 116 ТУК със скромното име Bulgaria the EU's worst performer.
Отговори
#18
(14-08-2017, 14:41)xbmcbg написа: Много хора си живеят в измисленият от тях свят, но фактите сочат друго:

[Изображение: Screenshot.png]

Повече от проведеното изследване на страница 116 ТУК със скромното име Bulgaria the EU's worst performer.

Все пак това е форум на Български,нали?!
Отговори
#19
(14-08-2017, 23:19)mehanic написа:
(14-08-2017, 14:41)xbmcbg написа: Много хора си живеят в измисленият от тях свят, но фактите сочат друго:

[Изображение: Screenshot.png]

Повече от проведеното изследване на страница 116 ТУК със скромното име Bulgaria the EU's worst performer.

Все пак това е форум на Български,нали?!

Форума е на български, но това не означава, че е предназначен само за хора с понижени умствени и интелектуално парамерти.
Линукс е отворена операционна система за креативни хора, който не е такъв спокойно може да си ползва М$.
В посоченият документ се казва, че бъдещето на България е в ръцете на малограмотни българи и цигани без никакво образование.
Отговори
#20
Аз съм на 45 години уважаеми,и все пак се справям ...да напишете ,че нещо  е предназначено за хора с понижени умствени способности е меко казано обидно.Все пак това е форум,а не сайт за програмисти.Наясно съм,че никой не може може да ти помгне ако не си помогнеш сам.С уважение :mehanic
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi 18.5 Leia zdravkos 11 12,705 02-01-2024, 13:34
Последна публикация: Advika
  Как да осигурим UHD HDR в Kodi Majide 19 13,227 05-05-2023, 20:10
Последна публикация: Majide
Video Kodi вече и на Smart TV pepo 28 50,598 28-06-2022, 00:48
Последна публикация: Krumov
Lightbulb Инсталиране на "добавки" Majide 11 84,619 08-01-2022, 20:52
Последна публикация: Majide
  Уеб интерфейса на Kodi Hangman 0 4,163 21-11-2020, 18:07
Последна публикация: Hangman

Отваряне на: