Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPnP Коди и МАГ - 254
#11
Не, не е от плеъра. Проверих в Инфомир.

http://community.infomir.eu/viewtopic.php?t=227
Отговори
#12
Това е яка идея, която не съм пробвал досега. А на МАГ-а това е едно от нещата, които ми липсват - филмите. Тази седмица ще го пробвам и аз.
Отговори
#13
Вероятно не си попаднал на добър портал 

[Изображение: Screenshot1.png]  [Изображение: Screenshot2.png]

мързи ме ви да извадя скриншот от бокса снимките са от телефона  Tongue
Отговори
#14
(17-06-2017, 20:54)dignatov написа: Не, не е от плеъра. Проверих в Инфомир.

Домашний медиа-сервер (както и повечето сървъри - Serviio, UMS, Plex и т.н.) поддържа транскодиране и може да се настрои така, че субтитрите да са част от видео потока. Целта на транскодирането е да "приведе" файловете във вид, "смилаем" за устройството. Недостатък е, че доста товари процесора. Ако виждаш сървъра от Маг-а, не би трябвало да има проблем.
Отговори
#15
(17-06-2017, 23:16)harry_gg написа: Това е яка идея, която не съм пробвал досега. А на МАГ-а това е едно от нещата, които ми липсват - филмите. Тази седмица ще го пробвам и аз.

Даже може да се гледат торенти с Ace-stream:https://www.homemediaserver.ru/forum/viewtopic.php?f=20&t=2096&hilit=ace+stream
Отговори
#16
Колега, аз правя сървър от моя комп. Портал имам и то добър, но ограничен откъм съдържание Smile
Отговори
#17
На wiki страницата на Infomir e написано много ясно, че за UPnP те препоръчват TVersity Media Servers. 
Също като мен са преценили, че Windows 10 не е OS на която може да се разчита - препоръчват Windows 7  Cool

По лесно ще ти е ако използваш HOW TO CONFIGURE SHARE FOLDERS ON PC WITH MS WINDOWS (SAMBA)

В последният Firmware 0.2.18-r17 update за MAG 254 e добавен и PiP support, така че имаш огромен избор как да си конфигурираш домашната система, но е нужно малко предварително четене за избереш най-доброто за твоите нужди.  Big Grin

WHAT IS MAGIC CAST? - Гледайте Булсат, Mtel,HBO ......, и каквото друго се сетите директно на вашият телевизор през MAG box без да чакате някой да ви направи аддон за сайта който харесвате.

MAG box - най -доброто съотношение на цена-функционалност-качество, всичко друго е загуба на време, изключение има и то се отнася само за тези за които КОДИ е хоби ( в този форум те са по-малко от пръстите на ръцете Ви )

BTW MAG box може да върти и КОДИ от USB под ZORIN OS - разработка на друг член от този форум. Ако има желание да сподели предполагам, че ще се включи в темата.
Отговори
#18
един сигурно тъп въпрос но не намирам инфо в нета.
има ли апликации мага и как да ги намеря.

[Изображение: 2017-04-21-0943.png]

изобщо как мога да използвам маг повече отколкото е настроен от tivi.bg
Отговори
#19
Има апликации в инер портала на бокса и в официалният портал на Инфомир от който си показал снимка.
Отговори
#20
(20-06-2017, 00:50)xbmcbg написа: Има апликации в инер портала на бокса и в официалният портал на Инфомир от който си показал снимка.

да но при мен няма go to inner portal Smile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,330 , 15:56
Последна публикация: rtk
  tv box t97z plus 2022 (коди помощ) Jekow1998 0 689 01-02-2023, 22:08
Последна публикация: Jekow1998
  Коди 20 проблем gvg 5 2,388 30-01-2023, 15:19
Последна публикация: Majide
  страници в коди fullmak 7 2,456 29-01-2023, 20:13
Последна публикация: Majide
  Две различни инсталации на Коди ROBERT 11 5,459 02-11-2022, 15:00
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: