Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Ние как се предполага, че трябва да разберем защо не ти се появява листата? Как се предполага да разберем кво точно прваиш ти "както трябва.."? Кажи, моля те, ако се поставиш на мястото на някой, който се предполага да ти отговори и помогне, ти как би реагирал? Как би помогнал, дори и да имаш желание?

Върни се назад в темата и чети. Кажи ква грешка ти дава.

После администраторите се чудят що се трият мнения. Тва сега ще виси тука 1 месец и няма да е от полза на абсолютно никой.
Отговори
(29-04-2017, 20:59)ZZlatev написа: Ние как се предполага, че трябва да разберем защо не ти се появява листата? Как се предполага да разберем кво точно прваиш ти "както трябва.."? Кажи, моля те, ако се поставиш на мястото на някой, който се предполага да ти отговори и помогне, ти как би реагирал? Как би помогнал, дори и да имаш желание?

Върни се назад в темата и чети. Кажи ква грешка ти дава.

После администраторите се чудят що се трият мнения. Тва сега ще виси тука 1 месец и няма да е от полза на абсолютно никой.

Имам инсталирано коди 17.1 
инсталирам булсаткоп от бг репо 0.0.2w
от пвр симпъл клиент добавям плейлистата, но не мога да добавя плейлистата m3u файла
спазвам посочения път
включил съм да показва скритите файлове
вкарал съм паролата и потребителското име
С една дума за да ми работи на 17.1 как да го инсталирам това е проблема

къде да да намеря това Отворете System -> Add-Ons -> System -> Dependencies

Направете едно ръководство за инсталиране на добавката за булсатком на коди 17.1
Явно има много неяснотий по отношение на инсталирането
Например добавянето на логата, използването на tvheadent или пвр симпъл клиент

коя добавка се ползва за 17.1 fusion (fork) или fusion от бг репо
кои пвр клиент да ползвам симпъл или tvheadent
от тази тема нищо не ми става ясно. става ми ясно само стария начин за новата версия на коди няма нищо само общи приказки
моля направете едно ръководство за fusion за коди 17.1 както за windows, а така също и за андройд и ios устройства

Направете едно хубаво ръководство за работа с добавката защото от тази тема нищо поне на мен не ми ставя ясно
Отговори
1. Изтрий добавката, която си инсталирал от BGrepo–то. Тя работи с TVHeadend.
2. Изтегли архива от тук - https://mega.nz/#F!RBBnjTra!8FU72buV2DYEe5Tm-g9HrQ
3. Инсталирай plugin.program.bscfusion.andro-master.zip и си въведи данните, както и настройките.
4. Инсталирай script.module.requests-2.9.1.zip
5. Влез в Add-ons > от там дай на Available updates и забрани auto-update на requests.
Сега можеш да рестартираш Kodi и ако не се стартира Fusion addon-а сам, ти го стартирай ръчно.
Изчакваш да зареди и да изтегли листата. Нататък си правиш настройките на PVR-а, които забелязах, че са ти ясни.
Отговори
(29-04-2017, 19:32)zdravko7761 написа: правя всичко както е описано но не ми се появява плейлистата на булсатком. Ползвам коди 17.1, и пвр симпле клиент

Здравей, според  мен  си върни kodi 16.1! Аз така направих, защото  на kodi 17.1 винаги трябваше да правя рестарт на PVR IPTV Simpl Clint, за да тръгнат каналите. Поне при телефна ми се получаваше така.
Ето от тук https://www.entertainmentbox.com/downloa...-justxbmc/
може да си изтеглиш kodi16.1
Отговори
(26-04-2017, 03:36)Lachko написа: '
Ти май не четеш какво съм написал? Дали е "засветено", или не все в г.з. Не става.

Извинявам се, не го бях пробвал, че не става ?
Отговори
[Изображение: Screenshot_2017-04-30-09-55-44.png]
Всичко е направено както е обяснено по горе .......но
Благодаря за отделеното време!
Отговори
(30-04-2017, 11:32)blsabb написа: [Изображение: Screenshot_2017-04-30-09-55-44.png]
Всичко е направено както е обяснено по горе .......но
Благодаря за отделеното време!

На мен ми се е случвало да не съм попълнил паролата или юзера правилно в добавката и тогава ми дава така. Също така след като инсталираш script.module.requests-2.9.1.zip му дай да не се ъпдейтва .Аз съм забранил ъпдейтите,дал съм да ме информира и ъпдейтвам ръчно без този модул.
Отговори
@blsabb
Освен написаното от колегата преди мен, може да прегледаш броя на символите на паролата, имал съм подобен случай с прекалено дълга парола, ако е така си я смени на 6-10 символа максимум.

Пс. Ако някой се сблъскал със забиване на Коди 17,1 при опит да даде има на локалната папка за логата на каналите, едно от решеният е отново името на папката да не е с повече от 10 символа, от известно време ми се случваше , ама пусти мързел да се четат логове...
Отговори
Благодаря за отговорите!
Скрипта не се ъпдейта,паролата е от 6 символа и са записани правилно с юсера
Прочетох нейде,че може да е от лимит от ползване на юсера.Имам 4 fusion-a......
Отговори
4 fusiona официални ли.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,028 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,918 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 374,893 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,667,174 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,957 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: