Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Да ма тряа гледам с тяхния Fusion Box нали ? Пък мен си ме кефи Коди и андроида ... Иначе още еса им кихам 24 лева но искам да гледам с Коди !Също като едно време с DVB-s ..пробутваха си техните дърва делта приемниците ... Че на всичкото и те ограничаваха дане може д го ползваш за друго. Ако не стой на Hellas Sat 39 e .... До 48 часа се заключваше.
Отговори
Такива са условията, като не те кефи - пропускаш.
М/у другото Fusion box-a и той е под андроид.
Отговори
Да. ама не мога му качвам квот си искам и да си човъркам в магазима на гугъл ...
Отговори
Кой те спира да му добавиш на Fusion box и google app store? Тогава ще имаш всичко което  си изброил  Big Grin
Отговори
Защо не започнете да правите разлика между операторско оборудване и лично не ми е ясно. Вземи си на Ментел или Вивасом и прави и с него каквото искаш,защо ревете само срещу Була. Или имаше малко повече свобода и сега се резнаха малко крилца и затова.Много уважавам предишното мнение на Alkatrazbg. Докато няма ограничения по логове Коди никога няма да има официална добавка за фюжън.
Отговори
Напълно съм съгласен , но в Германия с техния бокс не мога да гледам каналите на Бтв, Нова и диемите , а в сградата където живеят е забранено да се поставят сателитни чинии по фасадата и покрива. А с Коди става плащам и на Бусатком, и и за VPN, пускам бг VPN услугата през лаптопа и след това Коди, всичко си върви. Съгласен съм дори да плащам повече , но да мога да гледам през Коди. Вероятно има начин да може бг VPN да се пуска директно през рутера, но аз нямам познанията за да го направя, и вероятно не съм само аз така . И аз им писах на всичките имейли , но отговор още няма и не вярвам да има.
Отговори
Това е заради доставчика ви на интернет. ВПН през България и си готов. Мисля си ,че щом си грамотен да го подкараш на коди един впн няма да ти е проблем ако искаш.
Отговори
Моля Ви, да ми обясните малко по подробно как става, ако искате и на лични да не разводняваме тема с личните ми проблеми, ще съм Ви много благодарен.
Отговори
Добър вечер.

Деинсталирате старата добавка. Рестарт на коди. Инсталирате тази. https://drive.google.com/file/d/0B8ecE_B...sp=sharing

Ако не тръгва дайте ръчно "стартирай" на Fusion добавката.
Отговори
стана теглете без да мислите
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,163 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,055 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,143 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,480 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,088 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: