Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin.service.bscfusion - версия "Р"
тръси проблема в tvheadend сървъра
отвори web интерфейса и гледай какво се случва най-долу в System Log-а (включи и debug)
Отговори
[Изображение: 2017_03_18_11_21_31.png]
Отговори
tvheadend има ли права да изпълни "/root/.kodi/..../dumper" ?
не съм го инсталирал на Ubunto, но не мисля че се изрълнява от root
какво имаш в '/etc/default/tvheadend' ?
Може да сложиш TVH_USER="root", ако не можеш да се справиш с правата за изпълнение на dumper-a
Отговори
Благодаря за помощта,явно нямам необходимите знания(за сега),за да се справя.
Отговори
Не се отчайвай за разлика от много други имаш желание, а това е най-важното условие за да се научиш.
Продължавай напред.
Отговори
Mehanic, виж в bsc.py на 'Referer' кой линк е.
Ако е така:
Код:
https://test.iptv.bulsat.com/iptv.php
го промени на:
Код:
https://test.iptv.bulsat.com/televizia.php
Отговори
Ще се науча,разбира се.Просто не съм работил с линукс никога,никой не се родил научен.Прочетох доста,щом съм стигнал до тук,надявам се,че мога и още.За съжаление не мога да разбера отношението на хората,които правят всичко това възможно.Човека е написал скрипт за нещо,споделил го е,а не желае да да даде насоки на лаици като мен.Не разбирам защо го прави.Аз бих ползвал оригиналната добавка на булсатком,но тя е орязана откъм програми.Естествено си плащам за да ползвам услугата.Надявам се,че не обиждам никого с това си изявление.Аз не съм нито програмист нито ай-ти специалист,прост монтьор съм.С уважение:mehanic
Отговори
Човека който го е написал - го е направил за да си начеше крастата или да му върши на него работа или може би нещо друго. Ние само може да се радваме, че е решил да го сподели. Няма как да може да обеснява на всеки - кое, как и защо трябва да се направи за да работи. Нито има време нито нерви за да го прави и то безплатно.
Точно за това е форума - хората да споделят какви проблеми имат и как се решават.
Има всевъзможни комбинации от хардуер, операционна система и т.н. за да може да се опише всичко стъпка по стъпка за да работи 100%. Точно за това за да може някой да ти помогне трябва да се опише точно каква е конфигурацията и да се дадат логове, за да могат хората които разбират да идентефицират проблема и да ти кажат как да го отстраниш.
Ти като механик ако някой ти каже колата ми не пали - как може да му помогнеш ако не знаеш дали е бензин, дизел, дали има ток в акумулатора, гориво в резорвара и т.н.
Отговори
Не работи адона в Кодито, виж мнението на Златев. Ако не можеш да се справиш - питай.
И само не променяй юзъра на TVH демона, трябва да е hts.
Отговори
Абсолютно сте прав.Може би не се изразих правилно,съжалявам за което,извинявам се ако съм засегнал някого.Ще прочета и ще науча.Сравнението между другото е доста добро,повече няма да спамя.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,254,885 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,026 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,918 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,667,148 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,294 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: