Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Благодаря отново за отзивчивостта Хари. Знам, че не си автора, но си един от тези които отделят от личното си време за да спестят лутане на множество потребители. Не всеки има дълбоки познания в областта.
Аз пък бих се нарекъл по-скоро любител-тестер, който няма много време за гледане, но помага на домашните. Smile

Всичко сега работи отлично!
То и преди се сработваше, но някой нов потребител би започнал да се чуди защо при нов инстал нещо не е напълно наред.

Успех и за напред!
Отговори
Защо на версия 17 тръгва винаги след второто стартиране.
Отговори
И аз го имам този проблем, но започна още при Джарвис и сега си продължава. След стартиране на Коди и съответно на PVR клиента и fusion плъгина, трябва или да го затворя и стартирам отново или да рестартирам само PVR клиента за да мога да пускам каналите. Иначе всичко изглежда ок, логата и справочника са заредени, но просто никой канал не тръгва като го избера. Това се случва и на Андроид ТВ, и на Windows 10 pc.
Отговори
Най-последната версия ли ползвате? Пусни дебъг лог на добавката, рестартирай Коди за да се получи проблема и дайте да видим.
Отговори
Ъпдейтнах до последна версия и вече всичко е ок. Интересно е, защото това ме тормозеше още от преди fork-a. Благодаря! Smile
Отговори
Здравейте "форумци", от доста време нямах възможността да следя какво става във форума но най-накрая успях да прочета постовете.Някъде прочетох че през мобилния нет не може да се гледа NOVA,и Спортните Диеми а само през WI-FI,но аз този проблем съм си го решил доста отдавна и затова искам да го сподля с вас.Истината е че трябва да прекарате IP-то което ви предоставя самият мобилен оператор през друг сървар.За тази цел аз ползвам приложението VPN Master. Надявам се че съм ви бил полезен.
Отговори
И аз наблюдавам в Коди 17.0 с добавка 1.2.2, че ако листата е изтекла и трябва да се обнови - трябва да се стартира 2 пъти или Коди или добавката. Също така при първото стартиране се вижда списъка с последно гледани канали, а при второто са изтрити и се създава нов списък. В този списък с последно гледани канали логата липсват докато не се стартира поне един канал от листата.

Първи старт на Коди - лог:
http://pastebin.com/3XS54Wdh
Втори старт на Коди - лог:
http://pastebin.com/ZwWUFQ1m

Не че всичко това е болка за умиране. Описвам го единствено и само ако е лесно за поправка да се изчисти.
Благодаря и Поздрави!
Отговори
В този лог няма дебъг лог от добавката.

1. Пусни и дебъг лог.
2. Стартирай добавката.
3. Стартирай някой канал.
4. Ако не работи стартирай я пак.

Тогава дай лог.
Отговори
Ето пълните дебъг логове:

Първи старт

Втори старт

Доста са големи, но да не изтрия нещо ценно.
Отговори
Хм, пак не виждам лог от самата добавка - само от Коди и ПВР-а, но нищо от добавката ... явно че дори и да включиш Дебъг в нейните настройките - нищо не се логва.

Получава ли се проблема ако настройките на добавката и махнеш опцията за чистене на ТВ и ЕПГ датата?

Между другото днес на телефона си инсталирах последната версия на добавката 1.2.2 (свалена от гитхъб) и си тръгна от първия път допълнително стартиране...
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 205,200 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,061 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 377,179 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,673,695 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,090 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: