Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира
#11
(19-11-2015, 21:30)Alkatrazbg написа: Със тоя емулатор  и PVR  клиента за Сталкер  няма да направи нищо.  Искаш ли да ти дам ей сега един портал и да те видя как точно ще гледаш от него ?

Ако си платиш и имаш оторизация на MAC address ще гледаш. На мен с емулатора ми се опъва само Нетера защото те използват техен firmware който емулатора не може да изтегли.

Можеш да опиташ емулатора на портала на ТиВи.бг който е box.tivi.bg без прихващане по MAC address ще имаш достъп до няколко безплатни канала за да се убедиш в качеството

Не забравяй, че сталкер PVR на КОДИ беше създаден за основният и сателитните портали на НФПС, за другите портали трябва да се обработва.
Отговори
#12
(19-11-2015, 21:30)Alkatrazbg написа: Със тоя емулатор  и PVR  клиента за Сталкер  няма да направи нищо.  Искаш ли да ти дам ей сега един портал и да те видя как точно ще гледаш от него ?

Можеш ли да ми го пуснеш на лично съобщение?
Мерси
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#13
На лично в обществен форум? По-добре да си бяхте говорили на лични какво е това. Шегувам се, вкарвам малко СПАМ в темата Tongue
Отговори
#14
(19-11-2015, 22:20)Matrata написа: На лично в обществен форум? По-добре да си бяхте говорили на лични какво е това. Шегувам се, вкарвам малко СПАМ в темата Tongue

Малко спам ли има, че и тук... Wink, и аз се шегувам, но ми е интересен портала, а може би сам знаеш какво става като се пусне нещо на общт пост  Tongue...
Пък и аз имам няколко портала в ръкава, т.е. при интерес мога да ги споделя с някой, който наистина знае какво може да прави с тях...
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#15
Еми освен да направим една затворена тема и вътре тези портали да ги разнищим, не е кой знае какво. Щом нещо е достъпно от някъде значи е публично просто авторите се опитват да прикрият нещата Smile
Отговори
#16
Здравейте,
в Лондон съм и в момента се опитвам да гледам sport+hd (бусат)точно за мача джокович - федерер и накъсва буквално на всяка секунда и буферира... Сложих едно xml файлче (advancedsettings.xml) със следното съдържание:


Код:
<advancedsettings>
<network>
<buffermode>1</buffermode>
<readbufferfactor>20</readbufferfactor>
<cachemembuffersize>157286400</cachemembuffersize>
</network>
</advancedsettings>
в папката 

Цитат:C:\Users\USER\AppData\Roaming\Kodi\userdata
 и няма абсолютно никаква разлика...
Някакви идеи и предложение? Интернета през wifi-a ми е 60 мегабита, дори да пада малко пак би трябвало да гледам без проблем...
Живота е като терена или ставаш силен, блокираш, сваляш и целяваш или се отказваш, падаш и си заминаваш! 
beBoss™
Отговори
#17
(22-11-2015, 22:33)beBoss написа: Някакви идеи и предложение? 

локалната кабеларка или сателит
Отговори
#18
(22-11-2015, 23:11)xbmcbg написа:
(22-11-2015, 22:33)beBoss написа: Някакви идеи и предложение? 

локалната кабеларка или сателит

Не разбрах въпроса? Булсата е сателит? И ползвам плгина за fusion с име и парола от булсат.
Живота е като терена или ставаш силен, блокираш, сваляш и целяваш или се отказваш, падаш и си заминаваш! 
beBoss™
Отговори
#19
(22-11-2015, 23:18)beBoss написа:
(22-11-2015, 23:11)xbmcbg написа:
(22-11-2015, 22:33)beBoss написа: Някакви идеи и предложение? 

локалната кабеларка или сателит

Не разбрах въпроса? Булсата е сателит? И ползвам плгина за fusion с име и парола от булсат.

Явно говориш за реторичен въпрос (в себе си съдържа отговора) който сам си задал.
Ти не гледаш от сателит, а от интернет с неофициялен плугин ( third party software) който е адаптиран към друга услуга на Булсат на която видимо не си абонат Idea  което е доста различно. Обяснението което търсиш е елементарно - твоите 60 Мbps (ако изобщо ги имаш) немогат да прескочат закона на Айнщаин за пространството и времето.
Отговори
#20
Имам същия проблем с буферирането на булсатком добавката за коди.
Интернет доставчика ми е близу 50 мбс, устройсвото е тв бокс :
Основни характеристики
Резолюция: 1920 x 1080p @ 60 fps
Процесор: Quad Core 1.6GHz
Диск GB: 8GB
RAM GB: 1GB
VGA: Mali-450 MP
Вид: IPTV SMART MEDIA BOX
Други: IPTV софтуер(интерактивна телевизия)
Други: RJ45-10/100Mbps, IEEE 802.11 b/g/n
Други: OS Android 4.4.2 (KitKat), Bluetooth 4.0
Пробвал съм всичко но буферира, понякога от самото начало, понякога след няколко минути.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Предложения за IPTV българска телевизия с kodi KpuCko 24 20,958 08-03-2021, 23:03
Последна публикация: mehanic
  Коди проблем с бг телевизия Punki 3 4,405 20-09-2020, 13:17
Последна публикация: DIVAK22
  Помощ за гледане на телевизия. Slackwere 11 12,168 22-06-2020, 19:57
Последна публикация: Fireblade
  варианти за гледане на телевизия в Коди theskillboy 9 9,772 05-05-2020, 12:06
Последна публикация: gogobravo
  Нова телевизия в HD формат ROBERT 13 13,556 29-09-2019, 19:52
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: