Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Изпълнена] Skyshowtime
#1
Здравейте. Вече новата платформа Skyshowtime е на БГ пазара. Някой би ли се ангажирал да направи адон? Единственото с което мога да съм полезен е да осигуря акаунт. Мисля, че много хора ще се радват на приложението. Надявам се някой да има желание да помогне. Живи и здрави.
Отговори
#2
И други хора питат: Тук...но, ми трябва помощ. Направил съм "черупката", но остават вписването и декодирането на стриймовете. Останалото е лесно Next> Next> Finish. Акаунт си направих и аз, но нищо не съм изгледал до сега, защото не поддържат Коди.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Друг човек направи приставка за Skyshowtime, която работи само под Android. Ако ви интересува, прочетете ТУК как да си осигурите бисквитка, необходима за логването в платформата (не става в добавката да си въведете мейла и паролата). Приставката е рециклираната такава за Peacock, защото Skyshowtime използва същото API (на общ собственик са и двете платформи).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#4
(26-03-2023, 13:32)Majide написа:
Друг човек направи приставка за Skyshowtime, която работи само под Android. Ако ви интересува, прочетете ТУК как да си осигурите бисквитка, необходима за логването в платформата (не става в добавката да си въведете мейла и паролата). Приставката е рециклираната такава за Peacock, защото Skyshowtime използва същото API (на общ собственик са и двете платформи).

Благодаряти. Ще е полоезно за много хора.
Отговори
#5
(26-03-2023, 13:32)Majide написа:
Друг човек направи приставка за Skyshowtime, която работи само под Android. Ако ви интересува, прочетете ТУК как да си осигурите бисквитка, необходима за логването в платформата (не става в добавката да си въведете мейла и паролата). Приставката е рециклираната такава за Peacock, защото Skyshowtime използва същото API (на общ собственик са и двете платформи).

Явно работи само на сертифицирани устройства.При мен тръгва, но само черен екран без звук и картина.Интересното е, че с приложението skyshowtime инсталирано от google play няма никакъв проблем, въпреки че устройството не е сертифицирано...
Отговори
#6
Аз съм с NVIDIA Shield. По съшия начин се държи, зарежда профила и после не прави нищо. Натискам на потребител, но не отреагирва повече.
Отговори
#7
(05-04-2023, 18:12)sovenik написа: Аз съм с NVIDIA Shield. По съшия начин се държи, зарежда профила и после не прави нищо. Натискам на потребител, но не отреагирва повече.

В темата за разработчици на официалния форум, @MrMagic пише, че...
Цитат:I tried this on my Shield Pro 2019 with a recent Kodi Omega build...
...
Some Time Later...
...
I got it working. Not sure why, but the first time I retrieved the cookie manually it apparently did not contain all the proper values. I just retrieved the cookie a second time (manually) and now it works.
Така, че устройството ви се поддържа... под Android OS, стига да използвате официалния сертифициран от Google за (Widewine DRM) build. Ако сте с custom OS, забравете да гледате нещо, освен черен екран, защото според документацията им...
Цитат:Не поддържаме никакви устройства с отворена файлова система.

Ето и отговор от кореспонденция с техническата им поддръжка:
Цитат:Благодарим ви, че се свързахте с поддръжката на клиенти SkyShowtime .

Наистина се извиняваме и разбираме, че искате да получите достъп до SkyShowtime на вашите базирани на Linux устройства, моля, бъдете сигурни, че вашата загриженост е споделена с техническия екип и нашият екип е в непрекъсната дискусия с различни платформи, за да направи приложението достъпно на устройства, които сте използвали. Нашият екип работи в SkyShowtime за подобряване на потребителското изживяване. Нашият екип наскоро пусна Samsung TV, надяваме се, че Linux ще бъде наличен в бъдеще.

Засега поддържаните устройства са:

Мобилни и таблетни устройства:
1. Android 7.0 или по-нова версия
2. iOS 13 или по-нова версия

компютър:
1. Chrome OS
2. Mac OS
3. Компютър с Windows

Смарт телевизори:
1. Apple TV HD (4-то поколение) или по-нова версия
2. Android TV 6.0 или по-нова версия – можете да гледате SkyShowtime на голямо разнообразие от смарт телевизори с Android, като Sony Bravia, и декодери, включително NVIDIA Shield, стига да работят с Android OS 6.0 или по-нова версия
3. LG webOS 3.5 или по-нова версия
4. Модели Smart TV на Samsung от 2017 г. или по-нови с Tizen OS 3.0 или по-нова версия. Проверете коя моделна година е вашият телевизор Samsung.

Стрийминг устройства
1. Chromecast 1-во поколение или по-нова версия, включително Chromecast с Google TV

Високо ценим вашето разбиране в този случай.

Предлагам ви, през два-три месеца да им пращате по едно запитване докъде са стигнали по този въпрос, за да не забравят, че има и други хора, които си плащат, а нямат съвместимо устройство на което да гледат, защото целия им наличен хардуер е с "отворена файлова система", разбирайте Linux.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#8
Бях се примирил, че няма да гледам през Коди с тази добавка, но днес реших да проверя, и се оказва
че вече работи!По съвет на автора на добавката, първо инсталирах репо-то, а от там и самата добавка.
Тръгна само с юзер и пас(имам някакъв спомен, че трябваше преди да се правят "гимнастики" с бисквитките).
Качеството е HD при мен, но моето устройство е съвсем семпло.
https://github.com/Paco8/plugin.video.skyott - работи само на андроид устройства Smile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  [Изпълнена] arte.tv nikolov_88 2 4,633 13-01-2022, 11:45
Последна публикация: nikolov_88
  [Изпълнена] Subs.sab.bz EmanResu 3 7,966 18-01-2021, 09:37
Последна публикация: sapiora
  [Изпълнена] Субтитри от Yavka.net beatfan 4 11,042 03-11-2020, 12:28
Последна публикация: ZZlatev
  [Изпълнена] Disney+ Majide 1 2,878 17-11-2019, 14:14
Последна публикация: xbmcbg
  [Изпълнена] filmi2k.com coolman_bg84 2 5,106 15-10-2019, 00:29
Последна публикация: coolman_bg84

Отваряне на: