Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Някой пробвал ли е добавката на КОДИ 17?При мен не тръгва,зарежда каналите от PVR и до там.
Имам много досаден проблем с Bscfusion и PVR IPTV Simple Client на Kodi 16.
При exit на Андроид ТВ (Sony W755C) и PC с Уин 10, Kodi замръзва на черен екран.
Това се случва винаги, когато има някакъв проблем с fetch-ването на всички канали и EPG-то, което се случва понякога, неясно защо.
Тогава и менютата TV и Radio на начален екран изчезват, а всичко останало работи.

В противен случай, когато си заредят нормално, всичко е ок, и exit-a работи нормално.

Проблемът е, че когато замръзне на exit екрана, нищо друго не помага освен Force close, а понякога дори рестарт на TV-то и съответно End task при PC-то.

Със сигурност проблемът идва от Bscfusion или PVR IPTV Simple Client, защото ако ги деактивирам - всичко работи нормално.

Някакви идеи, защото прочетох всичко и тук, и по чужди форуми и не виждам решение на този досаден проблем?
върни се на стабилната версия 15.2 и забрави за проблема
Там е работата, че пробвах и 15.2 и го има същият проблем. Smile
Как го направи, сигурен ли си, че не е останало нищо от нестабилната весия 16?
Чист uninstall и clear data през Apps в Android. След, което install на 15.2 от файл (няма как от Play Store).
Използвай търсачката на форума, вчера Majide беше описал процеса в друга тема.
Видях и това. Чиста инсталация на PC-то на 15.2 - всичко работи нормално, до момента, в който (вероятно) PVR-то умира и нормалният exit на Kodi става невъзможен.
В същото време всичко останало работи нормално, другите адд-они, както и DLNA между PC-то и телевизора и т.н.

Пак казвам - това се случва горе долу веднъж на всеки 5 стартирания на Kodi.
В 4 от тях - всичко се fetch-ва докрай и няма ядове.
Но на петият ме Logout-ва. TV и Radio изчезват. Когато е възможен Force close и нов старт - всичко е ок, отново до към 4-5 старт.
Здравейте,
С raspberry Pi2 съм и OSMC - Kodi Jarvis. Нещата работят ОК с изключение на два досадни проблема. Единият е, че ТВ периодично прекъсва за около секунда-две предполагам да буферира. Интернета ми е достатъчно бърз, така че смятам че не е от него. Има ли някъде настройки за буфера или нещо подобно?
Вторият проблем е, че след известно време ми изчезват разделите Телевизия и Радио и се пояявяват след рестарт на OSMC.
Някакви идеи. Благодаря предварително.
(08-03-2016, 10:18)ctc написа: Има ли някъде настройки за буфера или нещо подобно?
Тук - аdvancedsettings.xml


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,253,562 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,546 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 437,249 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,503 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,344 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: