Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elementum Nova
#1
Това е скрипт за Elementum, подобен на Elementum Burst BG на @martinstz , само че е направен за руските тракери. В оригиналната приставка Elementum Burst има включени част от тях, но за съжаление от доста време не работят. Например RuTracker. А знаем, че руските тракери осигуряват качествено HD съдържание и много сийдъри. След като я инсталирате и активирате желаните провайдъри, уверете се, че няма дублиране в оригиналния Burst. Тоест там трябва да махнете отметките към съответните провайдъри.

Директен линк за сваляне: Elementum Nova

Линк за сваляне на хранилището, което ще ви осигури актуални ъпдейти на добавката: Nemiroff

Официалния Github: Скрипт Elementum Nova
Отговори
#2
Как да активираме желаните провайдъри в настройките на добавката и скриптовете не ми излиза нищо?
Отговори
#3
(30-08-2019, 04:35)alvan написа: Как да активираме желаните провайдъри в настройките на добавката и скриптовете не ми излиза нищо?

Активират се, както при останалите Burst добавки към Елементум - като в настройките на добавката активирате съответния провайдър. Колкото до "излизането" на нещо от Burst добавките, многократно е обяснявано, че трябва 1-во в настройките им да изберете, по колко резултата да се заделят от провайдър (4-5 препоръчвам), и 2-ро в настройките на Елементум да изберете, по колко резултата да се показват на екрана (това е общо за всички провайдъри). Т.е. ако имате активирани 6 провайдъра по 5 резултата, то в настройките на Елементум задайте 30 резултата, защото там по подразбиране е 9 и няма как да се покажат всички открити резултати.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#4
(30-08-2019, 12:46)martinstz написа: ...ако имате активирани 6 провайдъра по 5 резултата, то в настройките на Елементум задайте 30 резултата, защото там по подразбиране е 9 и няма как да се покажат всички открити резултати.
 А който не знае таблицата за умножение, как да се оправи с това  Tongue
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#5
(30-08-2019, 14:15)Majide написа:
(30-08-2019, 12:46)martinstz написа: ...ако имате активирани 6 провайдъра по 5 резултата, то в настройките на Елементум задайте 30 резултата, защото там по подразбиране е 9 и няма как да се покажат всички открити резултати.
 А който не знае таблицата за умножение, как да се оправи с това  Tongue

Да използва калкулатор Wink  Big Grin
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#6
Има и система за пресмятаме на пръсти, учи се във втори клас от децата в Северна Америка учудващо бърза и прецизна. Навремето като студент нямах пари за калкулатор и смятах със сметачна линия, на логаритмите винаги бях по-бърз от разглезените западняци с калкулатори.
Отговори
#7
Оправих се.Кодито се беше омазало и не ми излизаха настройките на добавките след преинсталация всичко е добре. Благодаря ви!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Как да използваме Elementum пълноценно martinstz 3 3,376 12-12-2023, 10:07
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: