Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за БГ добавки
(08-10-2018, 17:04)cosera написа: Къде,може да е проблема за да не ми тръгва добавката"Sports TV".И на бокса с андроид и на компа с уин 10 все грешка  Huh.Как да го оправя?

Тази добавка не е от това хранилище. Добавката е моя и скоро мисля да спра да я поддържам, защото съм си направил телевизията по по-интелигентен начин и много, много не ми се занимава да поддържам стриймовете. Ще работи, докато спрат всички стриймове в нея да работят. Относно това, защо не се стартира, пробвай в настройките на добавката да махнеш отметката на Seirsanduk и пробвай пак. Може от там да е проблема. Но не разчитай много на добавката. Както писах, бях си я направил за мен и за това не съм пускал тема за нея, но вече спирам да я поддържам.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(08-10-2018, 23:53)martinstz написа: Тази добавка не е от това хранилище. Добавката е моя и скоро мисля да спра да я поддържам, защото съм си направил телевизията по по-интелигентен начин и много, много не ми се занимава да поддържам стриймовете. Ще работи, докато спрат всички стриймове в нея да работят. Относно това, защо не се стартира, пробвай в настройките на добавката да махнеш отметката на Seirsanduk и пробвай пак. Може от там да е проблема. Но не разчитай много на добавката. Както писах, бях си я направил за мен и за това не съм пускал тема за нея, но вече спирам да я поддържам.

Пробвах със махане на отметките една по една,но пак не става (Sport TV-грешка.Проверете журнала за повече информация).А за добавката разбрах в неделя,когато един приятел си взе нов телевизор с андроид.И от самия магазин (мисля Техномаркет ?? ) са му сложили KODI с въпросната добавка.На телевизора си бачка безупречно и между другото тези от магазина трябва да ти плащат авторски права   Wink .Лек ден .

пп: Сетих се,че може и да е от версията на KODI,аз съм с 16.1 .Пробвах и с други добавки и при 30% се случва същото.Сега не ми се занимава да обновявам Кодито,а пък и визията на новите версии не ме кефи.
Отговори
(09-10-2018, 08:58)cosera написа:
(08-10-2018, 23:53)martinstz написа: Тази добавка не е от това хранилище. Добавката е моя и скоро мисля да спра да я поддържам, защото съм си направил телевизията по по-интелигентен начин и много, много не ми се занимава да поддържам стриймовете. Ще работи, докато спрат всички стриймове в нея да работят. Относно това, защо не се стартира, пробвай в настройките на добавката да махнеш отметката на Seirsanduk и пробвай пак. Може от там да е проблема. Но не разчитай много на добавката. Както писах, бях си я направил за мен и за това не съм пускал тема за нея, но вече спирам да я поддържам.

Пробвах със махане на отметките една по една,но пак не става (Sport TV-грешка.Проверете журнала за повече информация).А за добавката разбрах в неделя,когато един приятел си взе нов телевизор с андроид.И от самия магазин (мисля Техномаркет ?? ) са му сложили KODI с въпросната добавка.На телевизора си бачка безупречно и между другото тези от магазина трябва да ти плащат авторски права   Wink .Лек ден .

пп: Сетих се,че може и да е от версията на KODI,аз съм с 16.1 .Пробвах и с други добавки и при 30% се случва същото.Сега не ми се занимава да обновявам Кодито,а пък и визията на новите версии не ме кефи.

Няма лошо, че са му я сложили. Само се надявам да не са му взели допълнително пари, че тогава вече ще си искам процента Big Grin
Колкото до Коди, може наистина да е от версията, а относно визията, за Коди 17.6 си има направен скин, който е същия като този на Коди 16.1 и се казва по същия начин. Така че можеш да си вдигнеш версията до 17.6 и да си инсталираш скина. Така ще ти изглежда като Коди 16.1, но ще си работят добавките Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Здравейте,ъпдейтнах на тела до 18.Забелязвам някакъв проблем,със субтитрите..има налични..но дава грешка и не ги сваля..Моля за помощ&съвет?
Отговори
(30-01-2019, 18:36)nza187 написа: Здравейте,ъпдейтнах на тела до 18.Забелязвам някакъв проблем,със субтитрите..има налични..но дава грешка и не ги сваля..Моля за помощ&съвет?

Това е коментирано многократно. Коди не може да разархивира субтитри, които са архивирани с по-висока версия на WinRAR от 3-та. За целта ByJohnie преработи добавката и в неговата версия може да се използва външен разархиватор, с помощта на който да се разархивират. Виж някъде по темите за указание. Аз съм описал там, как съм си решил проблема при мен, на Андроид у-вата. Можеш да видиш тук: https://kodibg.org/forum/thread-150-post...l#pid11914
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Има ли добавка за кабелния оператор NETWORX TV?
Отговори
Специално за тази телевизия не, но ако те предлагам плейлиста във формат m3u, то тогава може да се гледа в Коди чрез IPTV Simple PVR добавката. На сайта им не пише нищо такова.
Отговори
Имат IPTV но на техен бокс софтуера се качва в офисите но мен така не ме устройва защото техния бокс е с 1 гб рам и като качат техния софтуер няма гугъл плей до колкото знам имат сайт nplay.bg точно за тази телевизия но не намирам нищо там
Отговори
Някой може ли да каже защо българското хранилище не се поддържа врче и ако се поддържа от къде да се изтегли последната версия благодаря предварително.
Отговори
https://addons.kodibg.org
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 20 22,782 27-03-2024, 16:39
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за добавки на Мартин martinstz 1,543 1,900,532 20-01-2024, 21:28
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: