Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova Play
#61
Ок, помислих си, че е в моя телевизор проблема Big Grin
Отговори
#62
Здравейте, и аз имам проблеми с NOVA PLAY, излиза грешка при стартирането, като отворя лога и пише: no module named requests, само че той си е инсталиран .. някакви идеи ?
Kodi версията ми е 17,5
Отговори
#63
(06-01-2019, 18:10)icetony написа: Здравейте, и аз имам проблеми с NOVA PLAY, излиза грешка при стартирането, като отворя лога и пише: no module named requests,  само че той си е инсталиран .. някакви идеи ?
Kodi версията ми е 17,5
Изчакай излизането на v0.4.1 на добавката. Там, този проблем ще бъде оправен. Помисли за преминаване към Коди 18. Минаха цели две години все пак. В края на месеца ще бъде на разположение Kodi 18 stable за всички платформи.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#64
(06-01-2019, 18:27)Majide написа:
(06-01-2019, 18:10)icetony написа: Здравейте, и аз имам проблеми с NOVA PLAY, излиза грешка при стартирането, като отворя лога и пише: no module named requests,  само че той си е инсталиран .. някакви идеи ?
Kodi версията ми е 17,5
Изчакай излизането на v0.4.1 на добавката. Там, този проблем ще бъде оправен. Помисли за преминаване към Коди 18. Минаха цели две години все пак. В края на месеца ще бъде на разположение Kodi 18 stable за всички платформи.

Благодаря за отговора.
Отговори
#65
Проблем с добавката novaplay проблема е следния влизам е добавката в която и папка да влезна е празна само работи телевизията на живо.Проблема е на тв бокс на смартфона няма проблем пробвано на 17.6 и 18 версия
Отговори
#66
@hristovborislav, проблемът не е нито в сайта на услугата, нито в добавката за Коди, нито в самото Коди. Сам казвате, че на други устройства и при вас работи с изключение на въпросния TV Box. Споделете поне каква марка и модел е, под каква операционна система работи и коя точно версия. Също така коя версия на добавката за Nova Play използвате.

В момента мога да предложа единствено да премахнете добавката изцяло и да я инсталирате начисто. Ако TV Box-a ви работи под Андроид, проверете верни ли са му датата и часа/часовата зона. В случай че ползвате Proxy или VPN, изключете ги, освен ако не са към България (авторските права за съдържанието във VOD услугата са само за нашата държава и не би трябвало да е използваема от чужбина).

П.С: предишната версия можете да изтеглите ръчно от ТУК.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#67
здравейте пичове,
обнових NOVA play и Vbox7 днес и сега не ми работят, преди поне Vbox7-а ми работеше, дори сложих и най-новия КОДИ 17,6 който е за Андроид и не тръгва... някакви идеи??? показват заглавията но никакво съдържание няма...
Отговори
#68
@icetony, имате два варианта:

1-ви препоръчителен: Обновете си и Кодито до последната версия 18 Лея;

2-ри вариант: След като ползвате стара версия на Коди (17.6 или още по-древна), превключете на по-стара версия на добавките. В хранилищата в Github (откъдето вероятно сте ги инсталирали и ъпдейтнали) не се пазят предишните версии, което прави лесния downgrade невъзможен. Можете обаче, ръчно да си изтеглите желаната от вас версия от ТУК, да си спрете ъпдейтите (на дадената добавка/и) в Коди и после да инсталирате старата версия от ZIP файл. За Nova Play и VBOX7 търсете версии съответно 0.4.1 и 0.3.17 - те са последните, които ще ви работят на стари Коди-та. Оттук нататък поддържам само Коди 18 и по-нови версии. Когато Коди превключи изцяло към python 3, отново ще прекратя поддръжката и за версии 18-1X.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#69
И на СЕМС спря а на него върви почти всичко.Има малък проблем с Коди 17 и 18.А той е,че хардуера не позволява да се инсталират тези версии на КОДИ на ТВ Бокс. Дори да го излъжа не работят коректно.

Разполагам с 2-а ТВ бокса. Т95 и Т95Z. И на двата спря.
Т95 е с вградено Коди 16.0 Тук няма никакъв шанс да се обнови.

П.С. Благодаря за всички добавки и труда ви !!!
Отговори
#70
@x_wing, и аз имам T95Z, на който се търкаля последната версия на CoreELEC без никакви проблеми. Обновените добавки за Kodi 18 (HBO GO, VBOX7, Nova Play, VIKIr, TUBITV и т.н.) работят безпроблемно, включително с Widevine DRM. Да не те притеснява с какъв андроид са тези TV Box-ове, защото андроид няма бъдеще. На умирачка е, точно като Flash Player-a. Много скоро Google ще му спре разработката и всички нови устройства ще бъдат с други линукс дистрибуции (Fuchsia OS, Tizen, Ubuntu Touch, Firefox OS...).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Video CodeHealth Play Majide 0 273 25-12-2023, 01:08
Последна публикация: Majide
  BNT Play zypy 6 5,151 29-12-2022, 15:05
Последна публикация: xpact
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,347 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Видео добавка: Gong Play harry_gg 0 6,656 22-10-2015, 18:00
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: